K. S. ROW Rybnik

Wiemy kto pojedzie w Grand Prix Challenge w Rybniku!

28 czerwca 2015 9

Dzisiaj odbyły się dwa półfinały, które wyłoniły większość uczestników Grand Prix Challenge. W obu półfinałach mogliśmy obserwować aż trzech zawodników rybnickiego klubu. W Rydze wystartował Dakota North, który jednak nie awansował do Challenge'a, gdyż zajął 9 lokatę. 

Punktacja indywidualna:
1. Leon Madsen (Dania) - 14 (2,3,3,3,3)
2. Andriej Karpow (Ukraina) - 12 (3,2,2,2,3)
3. Kjastas Puodżuks (Łotwa) - 10+3 (3,0,3,3,1)
4. Aleksandr Łoktajew (Ukraina) - 10+2 (2,3,1,1,3)
5. Linus Sundstroem (Szwecja) - 9 (1,1,3,1,3)
6. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - (1,2,3,1,2)
7. Maksim Bogdanow (Łotwa) - 9 (3,2,1,2,1)
---
8. Kevin Woelbert (Niemcy) - (1,3,2,1,1)
---
9. Dakota North (Australia) - (2,2,0,3,w)
10. Andrzej Lebiediew (Łotwa) - (0,1,1,3,2)
11. Peter Ljung (Szwecja) - 6 (3,1,0,0,2)
12. Karol Baran (Polska) - 6 (0,3,0,2,1)
13. Kenneth Bjerre (Dania) - 5 (1,0,2,2,0)
14. Mirosław Jabłoński (Polska) - 4 (0,d,2,0,2)
15. Ricky Wells (USA) - (2,1,0,0,0)
16. Eduard Krcmar (Czechy) - 1 (0,1,0,0)
17. Peter Kildemand (Dania) - 0 (w,-,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Ljung, Wells, Lindbaeck, Lebiediew
2. Karpow, North, Bjerre, Jabłoński
3. Puodżuks, Łoktajew, Sundstroem, Kildemand (w/u)
4. Bogdanow, Madsen, Woelbert, Baran
5. Woelbert, Karpow, Ljung, Puodżuks
6. Łoktajew, Bogdanow, Lebiediew, Jabłoński (d/4)
7. Baran, North, Wells, Krcmar
8. Madsen, Lindbaeck, Sundstroem, Bjerre
9. Madsen, Jabłoński, Krcmar, Ljung
10. Sundstroem, Karpow, Lebiediew, Baran
11. Puodżuks, Bjerre, Bogdanow, Wells
12. Lindbaeck, Woelbert, Łoktajew, North
13. North, Bogdanow, Sundstroem, Ljung
14. Lebiediew, Bjerre, Woelbert, Krcmar
15. Madsen, Karpow, Łoktajew, Wells
16. Puodżuks, Baran, Lindbaeck, Jabłoński
17. Łoktajew, Ljung, Baran, Bjerre
18. Madsen, Lebiediew, Puodżuks, North (w/u)
19. Sundstroem, Jabłoński, Woelbert, Wells
20. Karpow, Lindbaeck, Bogdanow, Krcmar

Bieg dodatkowy o 3. miejsce:
Puodżuks, Łoktajew

W Terenzano wystartowała za to dwójka zawodników ŻKS-u ROW Rybnik - Max Fricke i Chris Harris. Awans do wrześniowego Challenge'a w Rybniku zagwarantował sobie tylko ten drugi, który był we Włoszech piąty. 

Wyniki:
1. Nicolas Covatti (Włochy) - 14 (3,3,2,3,3)
2. Piotr Pawlicki (Polska) - 12 (3,1,3,2,3)
3. Przemysław Pawlicki (Polska) - 12 (3,3,1,3,2)
4. Vaclav Milik (Czechy) - 11 (0,3,3,3,2)
5. Chris Harris (Wielka Brytania) - 9 (2,2,2,d,3)
6. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 8+3 (1,2,2,1,2)
7. Kacper Gomólski (Polska) - 8+2 (1,2,2,2,1)
----
8. Kim Nilsson (Szwecja) - 8+1 (1,3,3,0,1)
----
9. Martin Vaculik (Słowacja) - (2,0,d,2,3)
10. Michael Jepsen Jensen (Dania) - 7 (0,1,3,1,2)
11. Jesper B. Monberg (Dania) - 5 (3,1,0,1,d)
12. Martin Smolinski (Niemcy) - 5 (2,0,1,2,0)
13. Jurica Pavlic (Chorwacja) - 5 (2,1,d,1,1)
14. Max Fricke (Australia) - (1,0,0,3,u)
15. Sam Masters (Australia) - 4 (u,2,1,d,1)
16. David Bellego (Francja) - 1 (d,0,1,0,0)
17. Justin Sedgmen (Australia) - NS
18. Alessandro Milanese (Włochy) - NS

Bieg po biegu:
1. Prz. Pawlicki, Pavlic, Lindgren, Milik
2. Covatti, Harris, Fricke, Jensen
3. Pi. Pawlicki, Vaculik, Nilsson, Bellego (d)
4. Monberg, Smolinski, Gomólski, Masters (u4)
5. Covatti, Gomólski, Pavlic, Vaculik
6. Milik, Harris, Pi. Pawlicki, Smolinski
7. Nilsson, Lindgren, Monberg, Fricke
8. Prz. Pawlicki, Masters, Jensen, Bellego
9. Nilsson, Harris, Masters, Pavlic (d4)
10. Milik, Covatti, Bellego, Monberg
11. Jensen, Lindgren, Smolinski, Vaculik (d4)
12. Pi. Pawlicki, Gomólski, Prz. Pawlicki, Fricke
13. Fricke, Smolinski, Pavlic, Bellego
14. Milik, Gomólski, Jensen, Nilsson
15. Covatti, Pi. Pawlicki, Lindgren, Masters (d4)
16. Prz. Pawlicki, Vaculik, Monberg, Harris (d/st)
17. Pi. Pawlicki, Jensen, Pavlic, Monberg (d4)
18. Vaculik, Milik, Masters, Fricke (u2)
19. Harris, Lindgren, Gomólski, Bellego
20. Covatti, Prz. Pawlicki, Nilsson, Smolinski

Bieg dodatkowy o 6 miejsce:
21. Lindgren, Gomólski, Nilsson


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    Fogo Unia Leszno
    10
    19
    88
  • 2.
    RM Solar Falubaz Zielona Góra
    9
    14
    43
  • 3.
    Motor Lublin
    10
    13
    42
  • 4.
    Eltrox Włókniarz Częstochowa
    9
    11
    44
  • 5.
    Betard Sparta Wrocław
    8
    10
    30
  • 6.
    MRGARDEN GKM Grudziądz
    9
    8
    -28
  • 7.
    Moje Bermudy Stal Gorzów
    9
    7
    -34
  • 8.
    PGG ROW Rybnik
    10
    2
    -185




OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA