K. S. ROW Rybnik

Wiemy kto pojedzie w Grand Prix Challenge w Rybniku!

28 czerwca 2015 9

Dzisiaj odbyły się dwa półfinały, które wyłoniły większość uczestników Grand Prix Challenge. W obu półfinałach mogliśmy obserwować aż trzech zawodników rybnickiego klubu. W Rydze wystartował Dakota North, który jednak nie awansował do Challenge'a, gdyż zajął 9 lokatę. 

Punktacja indywidualna:
1. Leon Madsen (Dania) - 14 (2,3,3,3,3)
2. Andriej Karpow (Ukraina) - 12 (3,2,2,2,3)
3. Kjastas Puodżuks (Łotwa) - 10+3 (3,0,3,3,1)
4. Aleksandr Łoktajew (Ukraina) - 10+2 (2,3,1,1,3)
5. Linus Sundstroem (Szwecja) - 9 (1,1,3,1,3)
6. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - (1,2,3,1,2)
7. Maksim Bogdanow (Łotwa) - 9 (3,2,1,2,1)
---
8. Kevin Woelbert (Niemcy) - (1,3,2,1,1)
---
9. Dakota North (Australia) - (2,2,0,3,w)
10. Andrzej Lebiediew (Łotwa) - (0,1,1,3,2)
11. Peter Ljung (Szwecja) - 6 (3,1,0,0,2)
12. Karol Baran (Polska) - 6 (0,3,0,2,1)
13. Kenneth Bjerre (Dania) - 5 (1,0,2,2,0)
14. Mirosław Jabłoński (Polska) - 4 (0,d,2,0,2)
15. Ricky Wells (USA) - (2,1,0,0,0)
16. Eduard Krcmar (Czechy) - 1 (0,1,0,0)
17. Peter Kildemand (Dania) - 0 (w,-,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Ljung, Wells, Lindbaeck, Lebiediew
2. Karpow, North, Bjerre, Jabłoński
3. Puodżuks, Łoktajew, Sundstroem, Kildemand (w/u)
4. Bogdanow, Madsen, Woelbert, Baran
5. Woelbert, Karpow, Ljung, Puodżuks
6. Łoktajew, Bogdanow, Lebiediew, Jabłoński (d/4)
7. Baran, North, Wells, Krcmar
8. Madsen, Lindbaeck, Sundstroem, Bjerre
9. Madsen, Jabłoński, Krcmar, Ljung
10. Sundstroem, Karpow, Lebiediew, Baran
11. Puodżuks, Bjerre, Bogdanow, Wells
12. Lindbaeck, Woelbert, Łoktajew, North
13. North, Bogdanow, Sundstroem, Ljung
14. Lebiediew, Bjerre, Woelbert, Krcmar
15. Madsen, Karpow, Łoktajew, Wells
16. Puodżuks, Baran, Lindbaeck, Jabłoński
17. Łoktajew, Ljung, Baran, Bjerre
18. Madsen, Lebiediew, Puodżuks, North (w/u)
19. Sundstroem, Jabłoński, Woelbert, Wells
20. Karpow, Lindbaeck, Bogdanow, Krcmar

Bieg dodatkowy o 3. miejsce:
Puodżuks, Łoktajew

W Terenzano wystartowała za to dwójka zawodników ŻKS-u ROW Rybnik - Max Fricke i Chris Harris. Awans do wrześniowego Challenge'a w Rybniku zagwarantował sobie tylko ten drugi, który był we Włoszech piąty. 

Wyniki:
1. Nicolas Covatti (Włochy) - 14 (3,3,2,3,3)
2. Piotr Pawlicki (Polska) - 12 (3,1,3,2,3)
3. Przemysław Pawlicki (Polska) - 12 (3,3,1,3,2)
4. Vaclav Milik (Czechy) - 11 (0,3,3,3,2)
5. Chris Harris (Wielka Brytania) - 9 (2,2,2,d,3)
6. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 8+3 (1,2,2,1,2)
7. Kacper Gomólski (Polska) - 8+2 (1,2,2,2,1)
----
8. Kim Nilsson (Szwecja) - 8+1 (1,3,3,0,1)
----
9. Martin Vaculik (Słowacja) - (2,0,d,2,3)
10. Michael Jepsen Jensen (Dania) - 7 (0,1,3,1,2)
11. Jesper B. Monberg (Dania) - 5 (3,1,0,1,d)
12. Martin Smolinski (Niemcy) - 5 (2,0,1,2,0)
13. Jurica Pavlic (Chorwacja) - 5 (2,1,d,1,1)
14. Max Fricke (Australia) - (1,0,0,3,u)
15. Sam Masters (Australia) - 4 (u,2,1,d,1)
16. David Bellego (Francja) - 1 (d,0,1,0,0)
17. Justin Sedgmen (Australia) - NS
18. Alessandro Milanese (Włochy) - NS

Bieg po biegu:
1. Prz. Pawlicki, Pavlic, Lindgren, Milik
2. Covatti, Harris, Fricke, Jensen
3. Pi. Pawlicki, Vaculik, Nilsson, Bellego (d)
4. Monberg, Smolinski, Gomólski, Masters (u4)
5. Covatti, Gomólski, Pavlic, Vaculik
6. Milik, Harris, Pi. Pawlicki, Smolinski
7. Nilsson, Lindgren, Monberg, Fricke
8. Prz. Pawlicki, Masters, Jensen, Bellego
9. Nilsson, Harris, Masters, Pavlic (d4)
10. Milik, Covatti, Bellego, Monberg
11. Jensen, Lindgren, Smolinski, Vaculik (d4)
12. Pi. Pawlicki, Gomólski, Prz. Pawlicki, Fricke
13. Fricke, Smolinski, Pavlic, Bellego
14. Milik, Gomólski, Jensen, Nilsson
15. Covatti, Pi. Pawlicki, Lindgren, Masters (d4)
16. Prz. Pawlicki, Vaculik, Monberg, Harris (d/st)
17. Pi. Pawlicki, Jensen, Pavlic, Monberg (d4)
18. Vaculik, Milik, Masters, Fricke (u2)
19. Harris, Lindgren, Gomólski, Bellego
20. Covatti, Prz. Pawlicki, Nilsson, Smolinski

Bieg dodatkowy o 6 miejsce:
21. Lindgren, Gomólski, Nilsson

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49