K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Przeciętny mecz Northa na Wyspach

9 lipca 2015 0

Drużyna Poole Pirates, w której składzie wystepuje Dakota North rozgromiła w środę na swoim torze The Lakeside Hammers aż 60:30. W ekipie gospodarzy dwóch zawodników wywalczyło komplety punktów. Prym wiedli przede wszystkim Chris Holder, Maciej Janowski czy Davey Watt. 

 

Poole Pirates - 60:
1. Chris Holder - 10+2 (3,2*,2*,3)
2. Davey Watt - 12+2 (2*,3,3,3,1*)
3. Dakota North - 8 (1,3,1,1,2)
4. Kacper Gomólski - 6 (2,1,3,d)
5. Maciej Janowski - 11+1 (3,3,3,2*)
6. Paul Starke - 7+2 (3,2*,1,1*)
7. Kyle Newman - 6+2 (1,1*,2*,2)
 
The Lakeside Hammers - 30:
1. Andreas Jonsson - 4 (1,0!,2,1)
2. Kyle Howarth (gość) - 1 (0,0,1,0)
3. Edward Kennett - 7 (2,1,1,3,0)
4. Richard Lawson - 7+1 (d,d,2,2*,3)
5. Vaclav Milik (gość) - 2 (0,2,0,d)
6. Carl Wilkinson (gość) - 3 (2,1,-,0,u)
7. Adam Ellis - 6 (0,3,0,-,3)
 
Bieg po biegu:
1. Holder, Watt, Jonsson, Howarth 5:1
2. Starke, Wilkinson, Newman, Ellis 4:2 (9:3)
3. Janowski, Kennett, North, Milik 4:2 (13:5)
4. Ellis, Gomólski, Newman, Lawson (d) 3:3 (16:8)
5. Watt, Starke, Wilkinson, Howarth 5:1 (21:9)
6. North, Milik, Gomólski, Jonsson (0!) 4:2 (25:11)
7. Janowski, Holder, Kennett, Lawson (d) 5:1 (30:12)
8. Gomólski, Newman, Howarth, Ellis 5:1 (35:13)
9. Watt, Lawson, Starke, Wilkinson 4:2 (39:15)
10. Janowski, Jonsson, North, Howarth 4:2 (43:17)
11. Watt, Holder, Kennett, Milik 5:1 (48:18)
12. Ellis, Newman, Starke, Wilkinson (u) 3:3 (51:21)
13. Holder, Janowski, Jonsson, Milik (d) 5:1 (56:22)
14. Kennett, Lawson, North, Gomólski (d) 1:5 (57:27)
15. Lawson, North, Watt, Kennett 3:3 (60:30)
 
Wyniki za SportoweFakty.pl

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49