K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Poniedziałek w Elite League: Swindon Robins lepsze od Piratów

14 lipca 2015 3

Swindon Robins okazało się lepsze od drużyny Poole Pirates. Całe spotkanie przebiegało pod dyktando zespołu Troya Batchelora, który pokonał Piratów rezultatem 50:42. Z kolei w innym spotkaniu Elite League miał wystąpić Dakota North, ale pojedynek pomiędzy Belle Vue Aces, a Leicester Lions został odwołany.

 

Wyniki:
 
Swindon Robins - 50
1. Darcy Ward - 11+1 (3,2*,3,3,0)
2. Eduard Krcmar - 2 (1,1,0,0)
3. Hans Andersen (gość) - 6 (d,d,3,3)
4. Grzegorz Zengota - 10+2 (3,3,1*,2*,1)
5. Troy Batchelor - 8 (3,3,1,1)
6. Chris Wright - 12 (2,1,3,2,1,3)
7. Lewis Rose - 1+1 (1*,-,-,-)
 
Poole Pirates - 42
1. Chris Holder - 5+2 (d,1*,2,0,2*)
2. Davey Watt - 10 (2,2,6!,0)
3. Dakota North - 2+2 (1*,w,1*,u)
4. Kacper Gomólski- 4 (0,w,3,1)
5. Maciej Janowski - 11 (2,2,2,2,3)
6. Paul Starke - 2 (w,d,2)
7. Kyle Newman - 8+2 (3,2,0,2*,1*)
 
Bieg po biegu:
1. Ward, Watt, Krcmar, Holder (d1) 4:2
2. Newman, Wright, Rose, Starke (w/u) 3:3 (7:5)
3. Batchelor, Janowski, North, Andersen (d4) 3:3 (10:8)
4. Zengota, Newman, Wright, Gomólski 4:2 (14:10)
5. Wright, Watt, Krcmar, Starke (d4) 4:2 (18:12)
6. Zengota, Janowski, Holder, Andersen (d4) 3:3 (21:15)
7. Batchelor, Ward, Gomólski (w/u), North (w/u) 5:0 (26:15)
8. Watt(6!), Wright, Zengota, Newman 3:6 (29:21)
9. Gomólski, Newman, Wright, Krcmar 1:5 (30:26)
10. Andersen, Holder, Batchelor, Watt 4:2 (34:28)
11. Ward, Janowski, North, Krcmar 3:3 (37:31)
12. Wright, Starke, Newman 3:3 (40:34)
13. Ward, Janowski, Batchelor, Holder 4:2 (44:36)
14. Andersen, Zengota, Gomólski, North (u3) 5:1 (49:37)
15. Janowski, Holder, Zengota, Ward 1:5 (50:42)
 
Wyniki za SportoweFakty.pl

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49