16 listopada 2020
Transfery w I lidze w pigułce

W minioną sobotę zamknęło się tegoroczne okienko transferowe. W Polsce na każdym szczeblu rozgrywek doszło do sporych zmian w składach ekip. W piątek, na dzień przed zamknięciem okienka skład ekipy ROW-u Rybnik, w czasie specjalnej konferencji przedstawił prezes klubu Krzysztof Mrozek. W poniższym zestawieniu znajdziecie większość informacje na temat oficjalnych i potwierdzonych ruchów kadrowych drużyn w I lidze.

 

KS ROW Rybnik

Drużyna: Rune Holta, Kacper Gomólski, Wiktor Trofimow, Michael Jepsen Jensen, Siergiej Łogaczew, Leon Flint, Pontus Aspgren (umowa warszawska).

Juniorzy: Mateusz Tudzież, Przemysław Giera, Błażej Wypior, Paweł Trześniewski.

Odeszli: Kacper Woryna (Częstochowa), Mateusz Szczepaniak (Krosno), Andrzej Lebiediew (Krosno), Robert Lambert (Toruń), Wacław Milik (rozwiązanie kontraktu), Kacper Kłosok (rozwiązanie kontraktu).

Trener: Marek Cieślak

 

Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno

Drużyna: Nick Agertoft, Maksymilian Bogdanowicz,  Kevin Fajfer, Oskar Fajfer, Philip Hellstroem-Baengs, Mirosław Jabłoński, Frederik Jakobsen, Peter Kildemand, Timo Lahti, Damian Stalkowski.

Juniorzy: Mikołaj Czapla, Kacper Grzelak, Marcel Studziński, Szymon Szwacher.

Odeszli: Jurica Pavlic (koniec kariery), Adrian Gała (Bydgoszcz), Oliver Berntzon (Ostrów).

Menedżer: Rafael Wojciechowski 

 

Orzeł Łódź

Drużyna: Luke Becker, Władimir Borodulin, Tom Brennan, Ben Ernst, Norbert Kościuch, Brady Kurtz, Aleksandr Łoktajew, Marcin Nowak, Piotr Pióro, Jack Thomas.

Juniorzy: Hubert Banaś, Eryk Borczuch, Mateusz Dul, Aleksander Grygolec, Jakub Sroka.

Odeszli: Hans Andersen (Daugavpils), Tim Soerensen (Rzeszów), Daniel Jeleniewski (Krosno), Rohan Tungate (Tarnów).

Trener: Adam Skórnicki

 

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Drużyna: Lukas Fienhage, Michał Gruchalski, Jakub Jamróg, Rasmus Jensen, Aleksandr Kajbuszew, Drew Kemp, Wiktor Kułakow, Kevin Juhl Pedersen, Krystian Pieszczek.

Juniorzy: Piotr Gryszpiński, Alan Szczotka, Amadeusz Szulist.

 Odeszli: Kacper Gomólski (Rybnik), Robert Chmiel (Poznań), Peter Kildemand (Gniezno), Jacob Thorssell (Opole), Karol Żupiński (Toruń).

Trener: Eryk Jóźwiak

 

Unia Tarnów

Drużyna: Niels Kristian Iversen, Ernest Koza, Paweł Miesiąc, Kim Nilsson, Artur Mroczka, Rohan Tungate,

Alexander Woentin, Oskar Bober.

Juniorzy: Mateusz Gzyl, Przemysław Konieczny, Dawid Rempała, Piotr Świercz, Patryk Zieliński.

Odeszli: Daniel Kaczmarek (Ostrów), Mateusz Cierniak (Lublin), Peter Ljung (Krosno), Michał Gruchalski (Gdańsk)

Menedżer: Tomasz Proszowski

 

Arged Malesa TŻ Ostrovia

Drużyna: Oliver Berntzon, Adrian Cyfer, Tomasz Gapiński, Patrick Hansen, Daniel Kaczmarek, Nicolai Klindt.

Juniorzy: Kacper Grzelak, Jakub Krawczyk, Jakub Poczta, Sebastian Szostak.

Odeszli: Jonas Jeppesen (Częstochowa), Grzegorz Walasek.

Trener: Mariusz Staszewski

 

Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Drużyna: David Bellego, Dimitri Berge, Adrian Gała, Josh Grajczonek, Andreas Lyager , Brayden McGuinness, Wadim Tarasienko, Grzegorz Zengota.

Juniorzy: Mateusz Błażykowski, Nikodem Bartoch, Hubert Gąsior, Wiktor Przyjemski.

Odeszli: Kamil Brzozowski (Opole), Kai Huckenbeck (Landshut),  Tomasz Orwat (Opole)

Trener:  brak

 

Cellfast Wilki Krosno

Drużyna: Daniel Jeleniewski, Jason Joergensen, Witalij Kotlar, Peter Ljungn, Adrzej Lebiediew, David Pacalaj, Mathias Thoernblom, Mateusz Szczepaniak, Patryk Wojdyło.

Juniorzy: Kacper Przybylski 

Odeszli: Wadim Tarasienko (Bydgoszcz), Andrzej Karpow (Rzeszów), Eduard Krcmar (Poznań), Damin Dróżdż (Rawicz).

Trener:  brak

powrót do listy

Partnerzy ligi