K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Pierwszy trening za nami. Jutro o godzinie 15 spotykamy się ponownie! (GALERIA)

15 marca 2017 3

Ponad 800 kibiców zasiadło w środę na trybunie krytej stadionu przy ul. Gliwickiej by zobaczyć pierwszy po zimowej przerwie trening żużlowców ROW-u Rybnik. Zgodnie z zapowiedzią trenera Mirosława Korbela, na świetnie przygotowanym torze, zawodnicy jeździli indywidualnie. W treningu wzięli udział wszyscy krajowi zawodnicy ROW-u, z wyjątkiem Larsa Skupienia.

Nasz junior wrócił już z chorwacko-słoweńskich wojaży, ale na tor ma wyjechać dopiero jutro. Razem z nim do Rybnika dotarł lider rybniczan - Grigorij Łaguta, który nie odmówił sobie przyjemności zapoznania się z rybnickim owalem. Już jego pierwsze treningowe kółka pokazały, iż jest niesamowicie szybki. Poza zawodnikami ROW-u na torze pojawili się goście. Trenowali: Siergiej Łogaczow (Lokomotiv Daugavpils), Hubert Łęgowik (Zdunek Renault Wybrzeże Gdańk) oraz Denis Gizatullin (Kolejarz Opole).

- Tor był przygotowany bardzo dobrze. Toromistrzowie świetnie się spisali. Wszyscy trenujący zawodnicy byli bardzo zadowoleni - ocenił pierwszy trening szkoleniowiec rybniczan, Mirosław Korbel. - Jutro (czwartek 16 marca) o godz. 15 mamy zaplanowaną kolejną jednostkę treningową. Generalnie będą to takie indywidualne jazdy jak dziś. Chyba, że ktoś bardzo będzie chciał i znajdzie sobie partnera, to będzie mógł się pościgać spod taśmy. Do ligi jest jednak jeszcze miesiąc. Nie ma sensu wywierać specjalnej presji i zbyt wcześnie wprowadzać elementu rywalizacji - dodał Korbel.

Grisza Łaguta w Rybniku stawił się oczywiście z synem Gregiem, który hasał po parku maszyn na BMX-ie. - Tor był dzisiaj doskonały, bardzo fajnie było wrócić znowu do ścigania w Rybniku. To dopiero początek sesji treningowych, dlatego nie ma sensu szaleć. Choć z drugiej strony, dla mnie to żaden początek - ja cały czas jeżdżę - śmiał się Łaguta.

W przyszłym tygodniu rybniczanie mają zaplanowane treningi na własnym obiekcie w dniach 21-23 marca. Na ten ostatni, czwartkowy, trening zadeklarował chęć przyjazdu Fredrik Lindgren. - Będziemy się z nim jeszcze kontaktować w tej sprawie - przyznał trener Korbel.

Na podstawie www.speedway24.com

7 Tools Which Will Help You to Learn
13.04.2017 1:25:45

It took months before I was able to ride a motorbike, I had some tutorials and plenty of practice ride just to get the grip. And now I am traveling with my old buddy, we travel to places. He's my company wherever I go and we already visited numerous places. Practice makes perfect, this is the number one tool which help you learn.

Grisza i Szumina
15.03.2017 22:59:49

Parę treningowych kółek Griszy i Szuminy z dzisiejszego treningu
https://www.youtube.com/watch?v=lPTbkRwWEq4

Gonzales.
15.03.2017 21:21:56

Byłem,Musielak jest niesamowity. Jeszcze fogo zapłacze że go wypuścili!

Dodaj komentarz

NAJBLIŻSZY MECZ
ROW Rybnik
4. kolejka PGE Ekstraligi piątek
5 maja
MRGARDEN GKM Grudziądz

KUP BILET ONLINE

Tabela PGE EKSTRALIGA
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
  1
  2
  18
 • 2.
  Cash Broker Stal Gorzów
  1
  2
  2
 • 3.
  Get Well Toruń
  2
  0
  -20
 • 4.
  Betard Sparta Wrocław
  0
  0
  0
 • 5.
  MRGARDEN GKM Grudziądz
  0
  0
  0
 • 6.
  ROW Rybnik
  0
  0
  0
 • 7.
  FOGO Unia Leszno
  0
  0
  0
 • 8.
  Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa
  0
  0
  0

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA