K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

69. Zlata Prilba dla Milika, Fricke poprawił zeszłoroczny rezultat (WYNIKI I GALERIA)

2 października 2017 0

W 69. legendarnej Zlatej Prilbie w czeskich Pardubicach najlepszy okazał się Vaclav Milik. Minęło 21 lat od kiedy ostatni raz po te trofeum sięgnął właśnie Czech. Zawodnik Betardu Sparty Wrocław przypieczętował tym swój doskonały sezon. W wielkim finale pokonał Rune Holtę i Maxa Fricke'a. Australijczyk, który doskonale zna już pardubicki tor, poprawił swój wynik z 2016 roku. Wtedy także wystąpił w finale, ale skończyło się na 5. miejscu. Tym razem Fricke stanął na podium. 

Wyniki:

Eliminacje:

Grupa 1:
1. Max Fricke (Australia) - 10 (5,5,4)
2. David Bellego (Francja) - 9 (2,4,5)
3. Ondrej Smetana (Czechy) - 6 (4,2,0)
---
4. Matej Kus (Czechy) - 6 (d,3,3)
5. Matic Ivacic (Słowenia) - 4 (3,1,1)
6. Christian Hefenbrock (Niemcy) - 3 (1,0,2)

Grupa 2:
1. Krystian Pieszczek (Polska) - 10 (5,5,-)
2. Nicolas Covatti (Argentyna) - 9 (3,4,5)
3. Gleb Czugunow (Rosja) - 7 (2,3,4)
---
4. Hynek Stichauer (Czechy) - 7 (4,2,3)
5. Nick Skorja (Słowenia) - 2 (1,1,1)
6. Norbert Magosi (Węgry) - 2 (0,0,2)
R1. Jaroslav Petrak (Czechy) - 0 (0)

Grupa 3:
1. Daniel Gappmaier (Austria) - 9 (4,5,-)
2. Josef Franc (Czechy) - 8 (3,3,5)
3. Zdenek Holub (Czechy) - 7 (1,4,3)
---
4. Kevin Woelbert (Niemcy) - 7 (5,2,t)
5. Alexander Woentin (Szwecja) - 6 (2,1,4)
6. Patrik Mikel (Czechy) - 2 (0,0,2)
R2. Martin Mejtsky (Czechy) - 0 (w)

Grupa 4:
1. Peter Ljung (Szwecja) - 10 (5,5,-)
2. Eduard Krcmar (Czechy) - 9 (4,3,5)
3. Dimitri Berge (Francja) - 8 (2,4,4)
---
4. Patrick Hougaard (Dania) - 5 (3,2,2)
5. Andrij Kobrin (Ukraina) - 4 (1,1,3)
6. Alessandro Milanese (Włochy) - 0 (0,0,0)
R1. Jaroslav Petrak (Czechy) - 1 (1)

Bieg po biegu:
1. Fricke, Smetana, Ivacic, Bellego, Hefenbrock, Kus (d1)
2. Pieszczek, Stichauer, Covatti, Czugunow, Skorja, Magosi
3. Woelbert, Gappmaier, Franc, Woentin, Holub, Mikel
4. Ljung, Krcmar, Hougaard, Berge, Kobrin, Milanese
5. Fricke, Bellego, Kus, Smetana, Ivacic, Hefenbrock
6. Pieszczek, Covatti, Czugunow, Stichauer, Skorja, Magosi
7. Gappmaier, Holub, Franc, Woelbert, Woentin, Mikel
8. Ljung, Berge, Krcmar, Hougaard, Kobrin, Milanese
9. Bellego, Fricke, Kus, Hefenbrock, Ivacic, Smetana
10. Covatti, Czugunow, Stichauer, Magosi, Skorja, Petrak
11. Franc, Woentin, Holub, Mikel, Mejtsky (w/u), Woelbert (t)
12. Krcmar, Berge, Kobrin, Hougaard, Petrak, Milanese

Ćwierćfinały:

Grupa 1:
1. Max Fricke (Australia) - 10 (5,0,5)
2. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 8 (4,4,4)
3. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 7 (2,5,0)
---
4. Kevin Woelbert (Niemcy) - 6 (3,1,3)
5. Nicolas Covatti (Argentyna) - 5 (0,3,2)
6. Martin Smolinski (Niemcy) - 3 (1,2,1)

Grupa 2:
1. Vaclav Milik (Czechy) - 10 (5,2,5)
2. Gleb Czugunow (Rosja) - 9 (4,5,-)
3. Jurica Pavlic (Chorwacja) - 7 (3,4,2)
---
4. David Bellego (Francja) - 5 (t,1,4)
5. Kenneth Bjerre (Dania) - 5 (2,3,1)
6. Peter Ljung (Szwecja) - 3 (ns,0,3)
R1. Jaroslav Petrak (Czechy) - 1 (1,0)

Grupa 3:
1. Rune Holta (Polska) - 9 (3,4,5)
2. Eduard Krcmar (Czechy) - 9 (5,2,4)
3. Matej Zagar (Słowenia) - 8 (2,5,3)
---
4. Artiom Łaguta (Rosja) - 7 (4,3,1)
5. Ondrej Smetana (Czechy) - 3 (1,1,2)
6. Daniel Gappmaier (Austria) - 0 (0,0,0)

Grupa 4:
1. Maciej Janowski (Polska) - 10 (5,5,-)
2. Krystian Pieszczek (Polska) - 8 (3,3,5)
3. Andreas Jonsson (Szwecja) - 8 (4,2,4)
---
4. Hans Andersen (Dania) - 6 (2,4,2)
5. Dimitri Berge (Francja) - 4 (1,d,3)
6. Josef Franc (Czechy) - 2 (0,1,1)
R1. Jaroslav Petrak (Czechy) - 0 (0)

Bieg po biegu:
13. Fricke, Sajfutdinow, Woelbert, Lindbaeck, Smolinski, Covatti
14. Milik, Czugunow, Pavlic, Bjerre, Petrak (Bellego - t), Ljung (ns)
15. Krcmar, Łaguta, Holta, Zagar, Smetana, Gappmaier
16. Janowski, Jonsson, Pieszczek, Andersen, Berge, Franc
17. Lindbaeck, Sajfutdinow, Covatti, Smolinski, Woelbert, Fricke
18. Czugunow, Pavlic, Bjerre, Milik, Bellego, Ljung
19. Zagar, Holta, Łaguta, Krcmar, Smetana, Gappmaier
20. Janowski, Andersen, Pieszczek, Jonsson, Franc, Berge (d)
21. Fricke, Sajfutdinow, Woelbert, Covatti, Smolinski, Lindbaeck
22. Milik, Bellego, Ljung, Pavlic, Bjerre, Petrak
23. Holta, Krcmar, Zagar, Smetana, Łaguta, Gappmaier
24. Pieszczek, Jonsson, Berge, Andersen, Franc, Petrak

Półfinały:

Grupa 1:
1. Max Fricke (Australia) - 9 (5,4,-)
2. Maciej Janowski (Polska) - 9 (4,5,-)
3. Gleb Czugunow (Rosja) - 7 (3,2,4)
---
4. Eduard Krcmar (Czechy) - 6 (1,0,5)
5. Andreas Jonsson (Szwecja) - 6 (2,3,3)
6. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 3 (0,1,2)

Grupa 2:
1. Vaclav Milik (Czechy) - 9 (4,4,5)
2. Rune Holta (Polska) - 8 (5,d,3)
3. Matej Zagar (Słowenia) - 7 (1,5,2)
---
4. Krystian Pieszczek (Polska) - 7 (2,3,4)
5. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 5 (3,2,0)
6. Jurica Pavlic (Chorwacja) - 2 (0,1,1)

Bieg po biegu:
25. Fricke, Janowski, Czugunow, Jonsson, Krcmar, Lindbaeck
26. Holta, Milik, Sajfutdinow, Pieszczek, Zagar, Pavlic
27. Janowski, Fricke, Jonsson, Czugunow, Lindbaeck, Krcmar
28. Zagar, Milik, Pieszczek, Sajfutdinow, Pavlic, Holta (d)
29. Krcmar, Czugunow, Jonsson, Lindbaeck, Fricke (ns), Janowski (ns)
30. Milik, Pieszczek, Holta, Zagar, Pavlic, Sajfutdinow

Mały finał:
31. Jonsson, Sajfutdinow, Lindbaeck, Krcmar, Pieszczek, Pavlic

Wielki finał:
32. Milik, Holta, Fricke, Czugunow, Zagar, Janowski (d)

Wyniki za SportoweFakty.wp.pl

Dodaj komentarz

NAJBLIŻSZY MECZ

KUP BILET ONLINE

Tabela PGE EKSTRALIGA
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
    14
    25
    48
  • 2.
    Betard Sparta Wrocław
    14
    25
    75
  • 3.
    Cash Broker Stal Gorzów
    14
    23
    70
  • 4.
    FOGO Unia Leszno
    14
    23
    86
  • 5.
    Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa
    14
    17
    -61
  • 6.
    MRGARDEN GKM Grudziądz
    14
    10
    -63
  • 7.
    Get Well Toruń
    14
    8
    -74
  • 8.
    ROW Rybnik
    14
    8
    -81

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA