K. S. ROW Rybnik
Fot. Hanna Kuśka

Kup Mroźny Kubek w gorącej sprawie i pomóż Oli z Wodzisławia Śląskiego!

17 stycznia 2018 9

21-letnia Ola z Wodzisławia Śląskiego (na zdjęciu) uległa ciężkiemu wypadkowi na torze kartingowym w Zwardoniu. Do zdarzenia doszło 12 listopada - w czasie jazdy tylna oś gokarta wciągnęła szalik, który dziewczyna miała na szyi. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował będącą w ciężkim stanie Olę do szpitala w Sosnowcu. Lekarze stwierdzili uszkodzenie kręgów na odcinku szyjnym i rdzenia kręgowego.

- Na dzień dzisiejszy ta wspaniała dziewczyna leży na oddziale intensywnej terapii, jej płuca nie pracują samodzielnie, a ciało jest sparaliżowane od szyi w dół. Ola bardzo potrzebuje Naszej pomocy finansowej bez której nie jest w stanie rozpocząć odpowiedniego leczenia i bardzo kosztownej rehabilitacji piszą jej przyjaciele na portalu zrzutka.pl, na którym trwa zbiórka środków na leczenie i rehabilitację Oli. 

Dołączamy się akcji pomocy dla Oli, która była częstym gościem gościem na stadionie przy G72 i trzymała kciuki za naszą drużynę. W naszym klubowym sklepiku pojawił się nowy, absolutnie wyjątkowy wzór kubka, który nazwaliśmy Mroźnym. Kosztuje 12 złotych, a cały zysk z jego sprzedaży wpłacimy na konto Oli. Już dziś zachęcamy Was do przyłączenia się do akcji!

- Rybniccy kibice już nie raz pokazali, że mają wielkie serca. Wierzę, że tym razem będzie podobnie - mówi Krzysztof Mrozek, którego karykatura zdobi Mroźny Kubek. 

Przypominamy, że klubowy sklepik działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Prócz gadżetów klubowych, można w nim kupić także teamowe gadżety Kacpra Woryny i Larsa Skupienia. Dziś jednak szczególnie mocno zachęcamy Was do zakupu Mroźnego Kubka i pomocy dla 21-letniej Oli.

Pomóc Oli możecie także wpłacając pieniądze konto w fundacji Pomocja Dłoń po Wypadku:

95 1160 2202 0000 0003 3836 6522 z dopiskiem: Dla Oli

 

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Grupa Azoty Unia Tarnów
  0
  0
  0
 • 2.
  ROW Rybnik
  0
  0
  0
 • 3.
  Car Gwarant Start Gniezno
  0
  0
  0
 • 4.
  Lokomotiv Daugavpils
  0
  0
  0
 • 5.
  Orzeł Łódź
  0
  0
  0
 • 6.
  Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  0
  0
  0
 • 7.
  Arged Malesa TŻ Ostrovia
  0
  0
  0