K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Kacper Woryna wybrany przez czytelników portalu Rybnik.com.pl Człowiekiem Roku 2017!

12 lutego 2018 4

Żużlowiec KS ROW Rybnik – Kacper Woryna Człowiekiem Roku Rybnik.com.pl 2017 w kategorii Nagroda Internautów. Na kapitana naszej drużyny czytelnicy Rybnik.com.pl oddali aż 4533 głosy!

Głosowanie internautów zakończyło się dziś o godz. 12:00. Przez ostatnie trzy tygodnie czytelnicy Rybnik.com.pl oddali na nominowanych do tytułu Człowieka Roku aż 16 219 głosów. Najwięcej – 4 533 głosy otrzymał żużlowiec Kacper Woryna. Tuż za zawodnikiem ROW-u Rybnik uplasowała się animatorka kultury i krzewicielka dziedzictwa historycznego Rybnika – Małgorzata Płoszaj, która uzyskała aż 4 214 głosów. Trzecie miejsce w głosowaniu zajął właściciel firmy AVIS – Szymon Szpitalny (1 521 głosów).

Kacper o wynikach konkursu dowiedział się podczas pobytu na obozie reprezentacji Polski w Zakopanem. Na swoim profilu facebookowym napisał: - Jeszcze raz dziękuję wszystkim za głosy, mojej dziewczynie, rodzinie, kibicom oraz wszystkim osobom, którzy nie spoczywali i codziennie walczyli o głosy na mnie. Jest mi bardzo miło, że tak dla mnie wszyscy walczyli, dziękuję wam z całego serca! Pierwszy raz w historii tego plebiscytu nagroda wędruje do żużla! Rybnik żużlem stoi! Gratulacje również dla wszystkich nominowanych, każdy po kolei zasługuje na tą nagrodę i nie jest ważne kto wygrał, ale że wszyscy jesteśmy wyróżnieni w takim gronie i każdy daje z siebie wszystko w swojej dziedzinie!

Gala konkursu Człowiek Roku 2017 odbędzie się na początku marca, a nagroda internautów może nie być jedyną jaka tego dnia trafi w ręce Kacpra. Obradowała już bowiem kapituła konkursu, która wybierała Człowieka Roku w trzech kategoriach: biznes, kultura i sport. Jednym z nominowanych w tej trzeciej kategorii był nasz zawodnik, ale decyzję kapituły poznamy dopiero na uroczystej gali konkursu.

 

 

NAJBLIŻSZY MECZ
ROW Rybnik
niedziela
6 maja
Zdunek Wybrzeże Gdańsk

KUP BILET ONLINE

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Speed Car Motor Lublin
  3
  5
  23
 • 2.
  Car Gwarant Start Gniezno
  3
  4
  31
 • 3.
  Lokomotiv Daugavpils
  3
  4
  3
 • 4.
  ROW Rybnik
  3
  4
  25
 • 5.
  Orzeł Łódź
  3
  3
  24
 • 6.
  Euro Finannce Polonia Piła
  3
  2
  -44
 • 7.
  Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  3
  2
  28
 • 8.
  Arge Speedway Wanda Kraków
  3
  0
  -90

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA