K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

El. MMPPK: pewny awans Rekinów do finału

8 czerwca 2018 0

W świetnym stylu rybniccy młodzieżowcy awansowali w piątek do finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. W eliminacjach rozegranych na torze w Ostrowie Robert Chmiel i Lars Skupień, którzy reprezentowali rybnicki klub stracili punkty tylko w jednym biegu. Wspólnie zdobyli 28 puntków co dało pierwsze miejsce, oczywiście premiowane awansem do finału. Na drugim miejscu, które także dawało miejsce w finale znaleźli się zawodnicy z Zielonej Góry. 

Mistrzowską parę poznamy 20 lipca na torze we Wrocławiu.

Wyniki:

I. ROW Rybnik - 28:
1. Lars Skupień - 15+3 (3,2*,3,2*,3,2*)
2. Robert Chmiel - 13+2 (0,3,2*,3,2*,3)
15. Przemysław Giera - ns

II. Falubaz Zielona Góra - 24:
9. Alex Zgardziński - 12+3 (3,2*,1*,2*,1,3)
10. Sebastian Niedźwiedź - 10+1 (2*,3,2,3,u/ns,-)
19. Mateusz Tonder - 2+1 (2*)

III. Get Well Toruń - 22:
3. Igor Kopeć-Sobczyński - 11+3 (1*,3,2*,0,2*,3)
4. Marcin Kościelski - 1 (-,1,-,-,-,-)
16. Daniel Kaczmarek - 10 (2,3,1,3,1)

IV. Orzeł Łódź - 18:
13. Jakub Miśkowiak - 15 (1,3,3,3,3,2)
14. Mateusz Błażykowski - 3+1 (0,1,0,0,2*,0)

V. MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - 15:
7. Kamil Nowacki - 7 (3,1,1,2,0,-)
8. Marcel Studziński - 6+1 (2*,d,-,-,1,3)
18. Nikodem Bartoch - 2+1 (0,1*,1)

VI. Euro Finannce Polonia Piła - 12:
11. Patryk Fajfer - 5 (0,-,0,3,0,2)
12. Paweł Staniszewski - 5 (1,2,1,-,1,-)
20. Piotr Gryszpiński - 2+1 (0,2*,w)

VII. OK Kolejarz Opole - 7:
5. Mateusz Pacek - 2 (0,d,1,0,0,1)
6. Adrian Bialk - 5 (1,2,d,1,1,d)

 

Bieg po biegu:
1. (69,80) Skupień, Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Chmiel
2. (70,00) Nowacki, Studziński, Bialk, Pacek
3. (68,21) Zgardziński, Niedźwiedź, Staniszewski, Fajfer
4. (68,22) Chmiel, Skupień, Miśkowiak, Błażykowski
5. (68,60) Kopeć-Sobczyński, Bialk, Kościelski, Pacek (d)
6. (67,10) Niedźwiedź, Zgardziński, Nowacki, Studziński (d)
7. (68,97) Miśkowiak, Staniszewski, Błażykowski, Gryszpiński
8. (69,52) Skupień, Chmiel, Pacek, Bialk (d)
9. (69,50) Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Nowacki, Bartoch
10. (67,69) Miśkowiak, Niedźwiedź, Zgardziński, Błażykowski
11. (68,96) Chmiel, Skupień, Staniszewski, Fajfer
12. (68,11) Niedźwiedź, Zgardziński, Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński
13. (69,93) Fajfer, Gryszpiński, Bialk, Pacek
14. (69,53) Miśkowiak, Nowacki, Bartoch, Błażykowski
15. (69,24) Skupień, Chmiel, Zgardziński, Niedźwiedź
16. (71,51) Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Staniszewski, Fajfer
17. (69,24) Miśkowiak, Błażykowski, Bialk, Pacek
18. (68,70) Chmiel, Skupień, Studziński, Nowacki
19. (68,75) Kopeć-Sobczyński, Miśkowiak, Kaczmarek, Błażykowski
20. (69,29) Zgardziński, Tonder, Pacek, Bialk (d)
21. (69,22) Studziński, Fajfer, Bartoch, Gryszpiński (w)

 

Wyniki za SportoweFakty.wp.pl

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    Speed Car Motor Lublin
    14
    26
    187
  • 2.
    ROW Rybnik
    14
    23
    181
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    14
    23
    66
  • 4.
    Lokomotiv Daugavpils
    14
    21
    -4
  • 5.
    Orzeł Łódź
    14
    18
    47
  • 6.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    14
    15
    40
  • 7.
    Euro Finannce Polonia Piła
    14
    7
    -149
  • 8.
    Arge Speedway Wanda Kraków
    14
    5
    -368