K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Za nami kolejna runda DMPJ w Gorzowie. W środę juniorzy powalczą w Zielonej Górze

31 lipca 2018 0

Na stadionie w Gorzowie we wtorkowe popołudnie rozgrywana była kolejna runda półfinałowa DMPJ. Wyjazdu do udanych nie zaliczą juniorzy ROW-u Rybnik, którzy wraz z reprezentantami Lokomotivu Daugavpils i Falubazu Zielona Góra podzielili się trzema ostatnimi miejscami w ogólnej klasyfikacji rundy. Wszystkie trzy zespoły wywalczyły w Gorzowie 14 punktów. pierwsze miejsce ex-aequo zajęły drużyny Cash Broker Stali Gorzów i Speed Car Motoru Lublin. Miejscem na podium podzieliły się też ekipy z Gdańska i Gniezna.

Nasi juniorzy po zawodach w Gorzowie nie wrócili do domów, tylko od razu skierowali swoje busy w stronę Zielonej Góry, gdzie jutro rozegrana zostanie kolejna runda DMPJ.

I-II. Cash Broker Stal Gorzów - 23 pkt.
1. Rafał Karczmarz - 9 (3,3,2,1)
2. Alan Szczotka - 8 (2,3,0,3)
3. Mateusz Bartkowiak - 6 (0,3,2,1)

I-II.Speed Car Motor Lublin - 23 pkt.
13. Emil Peroń - 7 (2,1,3,1)
14. Oskar Bober - 4 (d,2,w,2)
15. Wiktor Lampart - 12 (3,3,3,3)

III-IV. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - 19 pkt.
16. Dominik Kossakowski - 5 (1,0,3,1)
17. Karol Żupiński - 7 (3,1,1,2)
18. Marcin Turowski - 7 (2,2,2,1)

III-IV. Aforti Start Gniezno - 19 pkt.
19. Norbert Krakowiak - 8 (1,3,1,3)
20. Maksymilian Bogdanowicz - 4 (2,d,0,2)
21. Damian Stalkowski - 7 (0,1,3,3)
28. Weronika Burlaga - 0 ()

V-VII. Falubaz Zielona Góra - 14 pkt.
4. Sebastian Niedźwiedź - 7 (0,2,3,2)
5. Alex Zgardziński - 0 (-,-,-,-)
6. Damian Boduch - 1 (0,1,u,0)
23. Mateusz Tonder - 6 (1,1,3,1)

V-VII. Lokomotiv Daugavpils - 14 pkt.
7. Artiom Trofimow - 10 (3,3,2,2)
8. Ernest Matjuszonok - 2 (1,0,1,0)
9. Davis Kurmis - 2 (1,1,0,0)

V-VII. ROW Rybnik - 14 pkt.
10. Mateusz Tudzież - 0 (w,0,0,0)
11. Lars Skupień - 6 (2,d,2,2)
12. Robert Chmiel - 8 (2,2,1,3)

Bieg po biegu:
1. (60,80) Karczmarz, Szczotka, Tonder, Niedźwiedź
2. (62,74) Trofimow, Skupień, Matjuszonok, Tudzież (w/su)
3. (62,39) Żupiński, Peroń, Kossakowski, Bober (d/3)
4. (61,04) Karczmarz, Bogdanowicz, Krakowiak, Bartkowiak
5. (62,87) Trofimow, Niedźwiedź, Kurmis, Boduch
6. (62,62) Lampart, Chmiel, Peroń, Tudzież
7. (62,45) Krakowiak, Turowski, Żupiński, Stalkowski
8. (61,40) Bartkowiak, Karczmarz, Kurmis, Matjuszonok
9. (61,97) Niedźwiedź, Chmiel, Boduch, Skupień (d/3)
10. (63,01) Lampart, Bober, Stalkowski, Bogdanowicz (d/2)
11. (61,32) Szczotka, Bartkowiak, Żupiński, Kossakowski
12. (61,87) Peroń, Niedźwiedź, Tonder, Bober (w/2min)
13. (61,34) Kossakowski, Turowski, Matjuszonok, Kurmis
14. (62,35) Stalkowski, Skupień, Chmiel, Bogdanowicz
15. (62,19) Lampart, Bober, Bartkowiak, Szczotka
16. (62,74) Tonder, Turowski, Kossakowski, Boduch (u)
17. (62,03) Stalkowski, Trofimow, Krakowiak, Kurmis
18. (62,44) Szczotka, Skupień, Karczmarz, Tudzież
19. (63,15) Krakowiak, Bogdanowicz, Tonder, Boduch
20. (63,22) Lampart, Trofimow, Peroń, Matjuszonok
21. (63,37) Chmiel, Żupiński, Turowski, Tudzież
 

NAJBLIŻSZY MECZ
PGG ROW Rybnik
niedziela
7 lipca
14:30
Car Gwarant Start Gniezno

KUP BILET ONLINE

GALERIA KIBICA

SKLEP KIBICA

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    11
    19
    104
  • 2.
    Car Gwarant Start Gniezno
    10
    16
    12
  • 3.
    Unia Tarnów
    10
    14
    14
  • 4.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    10
    13
    -20
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    10
    10
    -30
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    11
    8
    -49
  • 7.
    Orzeł Łódź
    10
    7
    -31