K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

17 punktów juniorów ROW-u w kolejnej rundzie DMPJ

2 sierpnia 2018 0

17 punktów w kolejnej rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów dopisali do swojego dotychczasowego dorobku juniorzy ROW-u Rybnik. Zawody w środowe popołudnie rozegrano na torze w Zielonej Górze. Taka zdobycz punktowa sprawiła, że rybniczanie znaleźli się w generalnej klasyfikacji zawodów na miejscach IV-VI wspólnie z zawodnikami z Wrocławia i Częstochowy.( te ekipy też wywalczyły po 17 punktów).
Zielonogórską rundę DMPJ wygrali zawodnicy z Gorzowa, którzy dzień wcześniej triumfowali także na własnym torze w zawodach tego samego cyklu. Na drugim stopniu podium uplasowali się juniorzy z Zielonej Góry, a trzecie miejsce wywalczyła ekipa Get Well Toruń.

Kolejna runda DMPJ rozegrana zostanie na stadionie w Rybniku 9 sierpnia.

 

PUNKTACJA

I Cash Broker Stal Gorzów - 26 pkt
16. Rafał Karczmarz - 11 (3,2,3,3)
17. Alan Szczotka - 6+3 (1,2*,1*,2*)
18. Mateusz Bartkowiak - 9+1 (3,2*,1,3)

II Falubaz Zielona Góra - 22 pkt
1. Sebastian Niedźwiedź - 12 (3,3,3,3)
2. Nile Tufft - 0 (0,0,-,-)
3. Sebastian Helwig - 1 (1,-,-,0)
22. Mateusz Tonder - 9+1 (1,3,3,2*)

III Get Well Toruń - 19 pkt
13. Daniel Kaczmarek - 11 (2,3,3,3)
14. Igor Kopeć-Sobczyński - 6+1 (0,2,2*,2)
15. Marcin Kościelski -  2+2 (0,1*,1*,-)
26. Aleks Rydlewski -  0 (0)

IV-VI Betard Sparta Wrocław - 17 pkt
4. Patryk Wojdyło - 8 (2,2,3,1)
5. Kacper Konieczny - 1+1 (1*,0,d,0)
6. Przemysław Liszka - 8+2 (1*,2*,2,3)

IV-VI ROW Rybnik - 17 pkt
7. Lars Skupień - 10+1 (2*,3,3,2)
8. Robert Chmiel - 7+1 (3,2,1,1*)
9. Mateusz Tudzież - 0 (0,0,t,0)

IV-VI forBET Włókniarz Częstochowa - 17 pkt
19. Bartosz Świącik - 3 (t,1,2,-)
20. Adrian Woźniak - 3+2 (-,0,2*,1*)
21. Mateusz Świdnicki - 4+1 (0,-,3,1*)
28. Michał Gruchalski - 7 (2,3,2)

VII Orzeł Łódź - 8 pkt
10. Jakub Miśkowiak - 5 (1,2,1,1)
11. Mateusz Błażykowski - 1 (0,0,1,0)
12. Maciej Kuromonow - 2+1 (1*,1,0,0)

Bieg po biegu:
1. Niedźwiedź, Wojdyło, Konieczny, Tufft
2. Chmiel, Skupień, Miśkowiak, Błażykowski
3. Karczmarz, Kaczmarek, Szczotka, Kopeć-Sobczyński
4. Niedźwiedź, Gruchalski, Helwig, Świącik (t)
5. Skupień, Wojdyło, Liszka, Tudzież
6. Kaczmarek, Miśkowiak, Kuromonow, Kościelski
7. Bartkowiak, Szczotka, Świącik, Świdnicki
8. Niedźwiedź, Chmiel, Tonder, Tudzież
9. Wojdyło, Liszka, Kuromonow, Błażykowski
10. Gruchalski, Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Woźniak
11. Tonder, Karczmarz, Szczotka, Tufft
12. Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Wojdyło, Konieczny
13. Karczmarz, Bartkowiak, Chmiel, Tudzież (t)
14. Świdnicki, Woźniak, Błażykowski, Kuromonow
15. Tonder, Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Helwig
16. Karczmarz, Liszka, Bartkowiak, Konieczny (d)
17. Skupień, Świącik, Świdnicki, Tudzież
18. Niedźwiedź, Tonder, Miśkowiak, Błażykowski
19. Liszka, Gruchalski, Woźniak, Konieczny
20. Kaczmarek, Skupień, Chmiel, Rydlewski
21. Bartkowiak, Szczotka, Miśkowiak, Kuromonow

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    Grupa Azoty Unia Tarnów
    0
    0
    0
  • 2.
    ROW Rybnik
    0
    0
    0
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    0
    0
    0
  • 4.
    Lokomotiv Daugavpils
    0
    0
    0
  • 5.
    Orzeł Łódź
    0
    0
    0
  • 6.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    0
    0
    0
  • 7.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    0
    0
    0