K. S. ROW Rybnik

Mikołajki tuż, tuż... Oj, będzie się u nas działo!

3 grudnia 2018 0

Zielono - Czarny Mikołaj już w gotowości, nerwowo przebiera nóżkami! Już trzy dni znów wyruszy do akcji, by nieść radość. W najbliższy czwartek 6 grudnia, Mikołajki będziemy świętowali bardzo hucznie. I wszystkich  mieszkańców regionu – nie tylko kibiców żużlowych zapraszamy do wspólnej zabawy.  Co się będzie działo? W godzinach dopołudniowych, zgodnie z piękną i pielęgnowaną przez nas tradycją, odwiedzimy dzieciaki, które na Mikołaja czekają w salach Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala numer 3 w Rybniku. W rolę staruszków w czerwonym ubranku wcielą się nasi żużlowcy, pracownicy i prezes Krzysztof Mrozek. Będą też aniołki (żeby nie przestraszyć czasem małych pacjentów) oraz kilku diabełków.

Zaniesiemy małym pacjentom odrobinę radości i... słodkości, które najlepsi kibice na świecie – czyli Wy – przynieśliście do klubu. Są ich ogromne ilości. W tym roku do naszej wspaniałej akcji włączyła się także PGE Energia Ciepła, czyli rybnicka elektrownia, która także przygotowała dla dzieciaków niesamowite słodkie upominki.  
Ale najważniejszą częścią żużlowych, klubowych Mikołajków będzie oczywiście spotkanie na stadionie przy ulicy Gliwickiej 72. Zaczynamy o godzinie 16. - Zapraszamy wszystkie dzieciaki, wierzymy, że to będą niezapomniane i piękne chwile - mówi prezes ROW Rybnik SA Krzysztof Mrozek.

To jedna z niewielu okazji, by zwiedzić wszystkie pomieszczenia klubowe, zajrzeć do naszego warsztatu, boksów zawodników, szatni. W tych pomieszczeniach spotkacie naszych zawodników. Każdy zrobi sobie z nimi zdjęcie, zamieni kilka słów.  Swoją obecność potwierdzili m.in. Kacper Woryna, Zbigniew Suchecki, Mateusz Szczepaniak, Robert Chmiel i Andrzej Lebiediew. Przygotowaliśmy dla Was konkurs – z niesamowitą nagrodą. Nie będziemy zbyt wiele zdradzali, ale wierzcie nam...gra jest warta świeczki! Świetną pamiątką dla dzieciaków będzie na pewno możliwość zrobienia sobie zdjęcia na motocyklu żużlowym. Będziemy także nagrywali świąteczne życzenia, które pokażemy potem w Rybnickim Magazynie Żużlowym Extra. 
Koniecznie wybierając się na stadion zabierzcie własnoręcznie przygotowane ozdoby świąteczne, które zawiesimy na choinkach, które przez całe święta stać będą w siedzibie klubu. Dodamy tylko, że w czasie czwartkowego spotkanie też wykonywać będziemy wspólnie ozdoby. Atrakcji na pewno nie zabraknie. Kulminacją imprezy będzie kosmiczny pokaz sztucznych ogni, który zaplanowano na godz. 18.30.

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Speed Car Motor Lublin
  14
  26
  187
 • 2.
  ROW Rybnik
  14
  23
  181
 • 3.
  Car Gwarant Start Gniezno
  14
  23
  66
 • 4.
  Lokomotiv Daugavpils
  14
  21
  -4
 • 5.
  Orzeł Łódź
  14
  18
  47
 • 6.
  Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  14
  15
  40
 • 7.
  Euro Finannce Polonia Piła
  14
  7
  -149
 • 8.
  Arge Speedway Wanda Kraków
  14
  5
  -368