K. S. ROW Rybnik

Kewlar Siergieja Łogaczewa trafi na aukcję. W ten sposób pomagamy Pawłowi Rekowi

4 lipca 2019 0

Kewlar, który miał na sobie w czasie feralnego meczu w Gdańsku nasz młody zawodnik Siergiej Łogaczew zostanie wystawiony na licytację. Dokładnie w piątek, 5 lipca, na naszym oficjalnym, klubowym fan page'u na Facebooku rozpocznie się licytacja stroju Siergieja. Dochód z jego sprzedaży zasili konto walczącego o powrót do zdrowia i pełnej sprawności Pawła Reka z Boguszowic. - Po wypadku lekarze, którzy zajmowali się Siergiejem rozcięli kewlar i ten nie nadaje się już do użytku. Dla nas to nie problem, bo od razu zamówiliśmy dla naszego zawodnika nowy strój, który zresztą jest już gotowy i zawodnik zabrał go już ze sobą do domu. Sugestia była jednak taka, żeby ten zniszczony przekazać na szczytny cel - mówi Krzysztof Mrozek, prezes PGG ROW Rybnik. Aukcja, która rozpocznie się w piątek, 5 lipca, punktualnie o godzinie 10 potrwa 7 dni. 

Cenę kibice zielono-czarnych, którzy chcieliby wejść w posiadanie tak niesamowitego gadżetu, podbijać będą bezpośrednio pod postem. - Warto dodać, że kewlar jest wyprany, czysty ale został dosłownie rozpruty. Teraz wygląda raczej jak skóra, którą czasem kładzie się na podłodze przy kominku. To niewątpliwie egzemplarz kolekcjonerski - podkreśla Maciej Kołodziejczyk, wiceprezes klubu z Rybnika. Idealnie będzie się więc nadawał do powieszenia na ścianie.

Sam Siergiej, którego poinformowaliśmy oczywiście o tej inicjatywie, nie krył radości, że jego zniszczony strój jeszcze się na coś przyda. - Jeśli w ten sposób mogę pomóc jednemu z kibiców z Rybnika, którzy po upadku okazali mi tyle serca i wsparcia, to nic mniej w tej chwili bardziej nie ucieszy - mówi młody Rosjanin. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do licytowania kewlaru. Pamiętajcie, macie tydzień czasu! Ze zwycięzcą aukcji będziemy się kontaktowali celem wpłacenia zadeklarowanej kwoty na konto fundacji ze wsparcia której korzysta Paweł Rek.   

NAJBLIŻSZY MECZ
PGG ROW Rybnik
niedziela
7 lipca
14:30
Car Gwarant Start Gniezno

KUP BILET ONLINE

GALERIA KIBICA

SKLEP KIBICA

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  PGG ROW Rybnik
  11
  19
  104
 • 2.
  Car Gwarant Start Gniezno
  10
  16
  12
 • 3.
  Unia Tarnów
  10
  14
  14
 • 4.
  Arged Malesa TŻ Ostrovia
  10
  13
  -20
 • 5.
  Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  10
  10
  -30
 • 6.
  Lokomotiv Daugavpils
  11
  8
  -49
 • 7.
  Orzeł Łódź
  10
  7
  -31