K. S. ROW Rybnik
Fot. Arek Siwek

Walka o wygraną toczyła się do ostatniego biegu. PGG ROW drugi w 6 rundzie DMPJ

31 lipca 2019 0

Do ostatniego wyścigu żużlowcy PGG ROW Rybnik rywalizowali w środowe popołudnie z młodzieżowcami Falubazu Zielona Góra o wygraną w szóstej rundzie półfinałowej DMPJ. Ostatecznie rybniczanie musieli uznać wyższość ekipy gospodarzy turnieju, a podium zawodów uzupełniła ekipa z Częstochowy.

6 runda to były naprawdę dobre zawody dla podopiecznych trenera Piotra Żyto. Świetnie na torze Falubazu zaprezentował się i Robert Chmiel i Mateusz Tudzież, którzy łącznie zdobyli 20 punktów (cała drużyna wywalczyła łącznie 23 punkty). Trzy oczka do dorobku naszej pary dołożył Przemysław Giera, który tego dnia na torze w Zielonej Górze najwyraźniej nie czuł się tak dobrze jak koledzy. Panowie, gratulujemy świetnego występu!  

Punktacja:

I miejsce - Francepol Falubaz Zielona Góra - 26 pkt.
10. Norbert Krakowiak - 11 (2,3,3,3)
11. Mateusz Tonder - 8 (3,3,w,2)
12. Damian Pawliczak - 7 (1,2,3,1)

II miejsce - PGG ROW Rybnik - 23 pkt.
16. Robert Chmiel - 10 (2,3,3,2)
17. Przemysław Giera - 3 (1,2,0,0)
18. Mateusz Tudzież - 10 (3,2,3,2)

III miejsce - Bocar Włókniarz Częstochowa - 22 pkt.
13. Jakub Miśkowiak - 9 (3,2,2,2)
14. Bartłomiej Kowalski - 9 (t,3,3,3)
15. Mateusz Świdnicki - 4 (0,1,2,1)

IV miejsce - Aforti Start Gniezno - 19 pkt.
19. Kevin Fajfer - 7 (3,0,1,3)
20. Mateusz Błażykowski - 3 (1,0,-,2)
21. Damian Stalkowski - 8 (1,2,2,3)
28. Kacper Grzelak - 1 (1)

V miejsce - Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra - 15 pkt.
1. Jakub Osyczka - 6 (1,2,3,d)
2. Nikodem Bartoch - 5 (2,1,1,1)
3. Fabian Ragus - 4 (0,2,2,0)
22. Nile Tufft - 0 ()

VI miejsce - Zdunek Wybrzeże Gdańsk - 11 pkt.
7. Karol Żupiński - 9 (1,3,2,3)
8. Maciej Uszaruk - 0 (d,ns,ns,ns)
9. Oskar Rowecki - 2 (1,t,1,0)

VII miejsce - Drużyna ACCR - 9 pkt.
4. Petr Chlupac - 7 (3,2,1,1)
5. Jan Macek - 0 (0,0,0,w)
6. Daniel Silhan - 2 (0,0,1,1)


Bieg po biegu:
1. Chlupac, Bartoch, Osyczka, Macek
2. Tonder, Krakowiak, Żupiński, Uszaruk (d)
3. Miśkowiak, Chmiel, Giera, Kowalski (t)
4. Fajfer, Osyczka, Błażykowski, Ragus
5. Żupiński, Chlupac, Rowecki, Silhan
6. Krakowiak, Miśkowiak, Pawliczak, Świdnicki
7. Tudzież, Giera, Stalkowski, Fajfer
8. Osyczka, Ragus, Rowecki (t), Uszaruk
9. Tonder, Pawliczak, Chlupac, Silhan
10. Kowalski, Stalkowski, Świdnicki, Błażykowski
11. Chmiel, Ragus, Bartoch, Giera
12. Kowalski, Miśkowiak, Chlupac, Macek
13. Chmiel, Tudzież, Rowecki, Uszaruk
14. Pawliczak, Stalkowski, Grzelak, Tonder (u/w)
15. Kowalski, Świdnicki, Bartoch, Ragus
16. Tudzież, Chmiel, Silhan, Macek
17. Stalkowski, Żupiński, Fajfer, Rowecki
18. Krakowiak, Tonder, Bartoch, Osyczka (d)
19. Fajfer, Błażykowski, Silhan, Macek (w)
20. Żupiński, Miśkowiak, Świdnicki, Uszaruk
21. Krakowiak, Tudzież, Pawliczak, Giera

Wyniki za: sportowefakty.pl


 

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49