K. S. ROW Rybnik

Jaki skład ekipy PGG ROW Rybnik w sezonie 2020?

14 listopada 2019 0

Robert Lambert, który w ubiegłym roku reprezentował barwy Speed Car Motoru Lublin zasili przed sezonem 2020 szeregi ekipy PGG ROW Rybnik. To w zasadzie jedyne nowe nazwisko w drużynie Rekinów. Nie oznacza to jednak, że tylko sympatyczny Anglik wzmocni nasz zespół przed kolejnym sezonem. W przypadku dwóch kolejnych wzmocnień mówimy o głośnych powrotach do rybnickiej drużyny. Po roku przerwy w zielono-czarnym kewlarze ponownie zobaczymy ulubieńca miejscowych kibiców sprzed roku – Andrzeja Lebiediewa oraz naszego starego znajomego sympatycznego Czecha Vacława Milika. Popularny "Waszek" związał się z ROW-em dwuletnim kontraktem. 

- Milik ma duży potencjał. Rozmawialiśmy z nim i wiemy jaka była przyczyna jego słabszej postawy w ostatnim czasie. On jest zawodnikiem, który wciąż może być coraz lepszy - podkreślał prezentujący skład nowy trener PGG ROW Rybnik Piotr Świderski. 

Wymieniona wyżej trójka dołączy do czterech znakomitych zawodników, którzy stanowili o sile naszej drużyny w jakże udanym dla nas sezonie w Nice 1. Lidze Żużlowej. Kontrakty przedłużyli bowiem: Kacper Woryna, Mateusz Szczepaniak, Siergiej Łogaczew oraz Troy Batchelor. Przedostatni z wymienionych Panów - ulubieniec rybnickich kibiców, czyli mlody Rosjanin podpisał ze sternikiem PGG ROW-u dwulteni kontrakt.  Skład uzupełnią juniorzy – Mateusz Tudzież oraz Przemysław Giera. Nowy kontrakt z klubem podpisał także Dominik Tyman. Formację juniorską uzupełnią: Kacper Kłosok i Błażej Wypior. 

Skład rybnickiej drużyny prezes KS ROW Rybnik Krzysztof Mrozek przedstawił w czasie tradycyjnego spotkania z kibicami. Sternik naszej ekipy wspomniał także o planach drużyny na pierwszy po krótkiej przerwie sezon w PGE Ekstralidze. - Naszym celem w przyszłym roku jest absolutne mistrzostwo Polski, czyli zajęcie 6 miejsca - podkreślał prezes Mrozek. - My wierzymy w tę drużynę. Prosimy Was kibiców tylko o to, byście naszą pracę i pracę tych zawodników ocenili po sezonie, nie już teraz - dodał trener Świderski. 

 

 


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Fogo Unia Leszno
  4
  8
  46
 • 2.
  Eltrox Włókniarz Częstochowa
  3
  6
  60
 • 3.
  RM Solar Falubaz Zielona Góra
  4
  5
  -5
 • 4.
  Motor Lublin
  4
  4
  8
 • 5.
  Betard Sparta Wrocław
  4
  3
  -12
 • 6.
  MRGARDEN GKM Grudziądz
  4
  2
  -2
 • 7.
  PGG ROW Rybnik
  4
  2
  -69
 • 8.
  Moje Bermudy Stal Gorzów
  3
  0
  -26
OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA