K. S. ROW Rybnik

Jaki skład ekipy PGG ROW Rybnik w sezonie 2020?

14 listopada 2019 0

Robert Lambert, który w ubiegłym roku reprezentował barwy Speed Car Motoru Lublin zasili przed sezonem 2020 szeregi ekipy PGG ROW Rybnik. To w zasadzie jedyne nowe nazwisko w drużynie Rekinów. Nie oznacza to jednak, że tylko sympatyczny Anglik wzmocni nasz zespół przed kolejnym sezonem. W przypadku dwóch kolejnych wzmocnień mówimy o głośnych powrotach do rybnickiej drużyny. Po roku przerwy w zielono-czarnym kewlarze ponownie zobaczymy ulubieńca miejscowych kibiców sprzed roku – Andrzeja Lebiediewa oraz naszego starego znajomego sympatycznego Czecha Vacława Milika. Popularny "Waszek" związał się z ROW-em dwuletnim kontraktem. 

- Milik ma duży potencjał. Rozmawialiśmy z nim i wiemy jaka była przyczyna jego słabszej postawy w ostatnim czasie. On jest zawodnikiem, który wciąż może być coraz lepszy - podkreślał prezentujący skład nowy trener PGG ROW Rybnik Piotr Świderski. 

Wymieniona wyżej trójka dołączy do czterech znakomitych zawodników, którzy stanowili o sile naszej drużyny w jakże udanym dla nas sezonie w Nice 1. Lidze Żużlowej. Kontrakty przedłużyli bowiem: Kacper Woryna, Mateusz Szczepaniak, Siergiej Łogaczew oraz Troy Batchelor. Przedostatni z wymienionych Panów - ulubieniec rybnickich kibiców, czyli mlody Rosjanin podpisał ze sternikiem PGG ROW-u dwulteni kontrakt.  Skład uzupełnią juniorzy – Mateusz Tudzież oraz Przemysław Giera. Nowy kontrakt z klubem podpisał także Dominik Tyman. Formację juniorską uzupełnią: Kacper Kłosok i Błażej Wypior. 

Skład rybnickiej drużyny prezes KS ROW Rybnik Krzysztof Mrozek przedstawił w czasie tradycyjnego spotkania z kibicami. Sternik naszej ekipy wspomniał także o planach drużyny na pierwszy po krótkiej przerwie sezon w PGE Ekstralidze. - Naszym celem w przyszłym roku jest absolutne mistrzostwo Polski, czyli zajęcie 6 miejsca - podkreślał prezes Mrozek. - My wierzymy w tę drużynę. Prosimy Was kibiców tylko o to, byście naszą pracę i pracę tych zawodników ocenili po sezonie, nie już teraz - dodał trener Świderski. 

 

 

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  PGG ROW Rybnik
  12
  22
  110
 • 2.
  Arged Malesa TŻ Ostrovia
  12
  18
  -8
 • 3.
  Car Gwarant Start Gniezno
  12
  17
  6
 • 4.
  Unia Tarnów
  12
  17
  16
 • 5.
  Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  12
  13
  -32
 • 6.
  Lokomotiv Daugavpils
  12
  11
  -43
 • 7.
  Orzeł Łódź
  12
  7
  -49