K. S. ROW Rybnik

Zapraszamy na Zielono-Czarne Mikołajki!

20 listopada 2019 0

Jak co roku zapraszamy Was na żużlowe Mikołajki! Będzie okazja do dobrej zabawy, ale i pomocy dzieciakom które są pacjentami oddziału pediatrycznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Rybniku. Idealnym preludium do radości jaką daje obdarowywanie innych, będą dni otwarte naszego warsztatu żużlowego 25 i 26 listopada czekamy na Was w godzinach 16 - 18. I tak jak zawsze - Wy przynosicie paczki ze słodyczami dla małych pacjentów (tym razem nie zbieramy zabawek), a w zamian będziecie mogli wybrać sobie niepowtarzalną żużlową pamiątkę, np. obszycia motocykli czy elementy żużlowych maszyn.

- Taką akcję organizujemy od kilku lat i widzimy, że to ma sens. Przychodzą rodzicie z dziećmi, dla których możliwość posiadania nietypowej pamiątki po ulubionym zawodniku jest wielką radością - mówi Hanna Kuśka z PGG ROW Rybnik.

Ponownie przy G72 spotykamy się 6 grudnia o godz. 17 - otworzymy przed Wami wszystkie pomieszczenia klubowe! Będzie okazja zwiedzić warsztat, wieżę sędziowską, a także biura klubu wraz z tajemniczym i nieco przerażającym gabinetem prezesa PGG ROW Krzysztofa Mrozka. Dla dzieci zorganizujemy gry i zabawy z żużlem w tle (i nagrodami oczywiście :-) Będzie też okazja do spotkań i rozmów z zawodnikami - Mikołajami, a około godz. 18 zaprosimy Was na kosmiczny pokaz sztucznych ogni!

- Już dziś zachęcamy wszystkich do włączenia się w naszą akcję na rzecz pacjentów rybnickiej pediatrii, a także zapraszamy na Mikołajki na stadionie. Będzie tak jak w zeszłym roku - wesoło, sympatycznie i kolorowo - przekonuje Hanna Kuśka.

 

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  PGG ROW Rybnik
  12
  22
  110
 • 2.
  Arged Malesa TŻ Ostrovia
  12
  18
  -8
 • 3.
  Car Gwarant Start Gniezno
  12
  17
  6
 • 4.
  Unia Tarnów
  12
  17
  16
 • 5.
  Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  12
  13
  -32
 • 6.
  Lokomotiv Daugavpils
  12
  11
  -43
 • 7.
  Orzeł Łódź
  12
  7
  -49