K. S. ROW Rybnik

Żużlowe tajle za cukierek!!

23 listopada 2019 0

W ubiegłym roku największą popularnością cieszyły się obicia motocykli, opony, a także.... części silników. Najmłodsi kibice zielono-czarnych, choć nie tylko oni, bo starsi fani też chcieli mieć niepowtarzalną pamiątkę - mieli niesamowitą frajdę buszując w klubowym warsztacie. Pamiętacie, że wymiana żużlowych części z warsztatu na słodycze, to już nasz mikołajkowy zwyczaj? I w tym roku będzie kolejna okazja, by sprawić sobie taką nietypową pamiątkę.

Już w najbliższy poniedziałek i wtorek (25 i 26 listopada) otwieramy nasz klubowy warsztat i dzielimy się z Wami niemal wszystkim - zużytymi oponami, fragmentami ramy motocykla, siodełkami, zębatkami i całą masą innych rzeczy z którym w zakończonym sezonie korzystali nasi żużlowcy. Warunek jest tylko jeden: w zamian za "tajle" przynosicie do warsztatu słodycze (im więcej, tym lepiej), które później nasi zawodnicy i członkowie zarządu klubu 6 grudnia zawiozą dzieciom przebywającym na oddziale pediatrycznym w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu numer 3 w Rybniku. To też nasza stara- dobra tradycja. Zawsze 6 grudnia około południa odwiedzamy w strojach świętych Mikołajów szpital i dzieciakom, które się tam leczą dajemy odrobinę radości. Poprzez wymianę części za słodycze i za naszym pośrednictwem także i Wy możecie się wczuć w rolę świętych Mikołajów.

A więc przypomnijmy - wymiana część żużlowych w naszym warsztacie na stadionie przy Gliwickiej 72 odbywać się będzie w poniedziałek i wtorek w godzinach od 16 do 18!! W ubiegłym roku kolejka kolekcjonerów żużlowych pamiątek ustawiła się już kilkanaście minut przed czasem :) Pamiętajcie, że cel jest szczytny i otwórzcie swoje portfele i serca bardzo szeroko kupując słodycze :) Sprawicie nimi chorym dzieciom niesamowitą radość!!   

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  PGG ROW Rybnik
  12
  22
  110
 • 2.
  Arged Malesa TŻ Ostrovia
  12
  18
  -8
 • 3.
  Car Gwarant Start Gniezno
  12
  17
  6
 • 4.
  Unia Tarnów
  12
  17
  16
 • 5.
  Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  12
  13
  -32
 • 6.
  Lokomotiv Daugavpils
  12
  11
  -43
 • 7.
  Orzeł Łódź
  12
  7
  -49