K. S. ROW Rybnik

Żużlowe tajle za cukierek!!

23 listopada 2019 0

W ubiegłym roku największą popularnością cieszyły się obicia motocykli, opony, a także.... części silników. Najmłodsi kibice zielono-czarnych, choć nie tylko oni, bo starsi fani też chcieli mieć niepowtarzalną pamiątkę - mieli niesamowitą frajdę buszując w klubowym warsztacie. Pamiętacie, że wymiana żużlowych części z warsztatu na słodycze, to już nasz mikołajkowy zwyczaj? I w tym roku będzie kolejna okazja, by sprawić sobie taką nietypową pamiątkę.

Już w najbliższy poniedziałek i wtorek (25 i 26 listopada) otwieramy nasz klubowy warsztat i dzielimy się z Wami niemal wszystkim - zużytymi oponami, fragmentami ramy motocykla, siodełkami, zębatkami i całą masą innych rzeczy z którym w zakończonym sezonie korzystali nasi żużlowcy. Warunek jest tylko jeden: w zamian za "tajle" przynosicie do warsztatu słodycze (im więcej, tym lepiej), które później nasi zawodnicy i członkowie zarządu klubu 6 grudnia zawiozą dzieciom przebywającym na oddziale pediatrycznym w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu numer 3 w Rybniku. To też nasza stara- dobra tradycja. Zawsze 6 grudnia około południa odwiedzamy w strojach świętych Mikołajów szpital i dzieciakom, które się tam leczą dajemy odrobinę radości. Poprzez wymianę części za słodycze i za naszym pośrednictwem także i Wy możecie się wczuć w rolę świętych Mikołajów.

A więc przypomnijmy - wymiana część żużlowych w naszym warsztacie na stadionie przy Gliwickiej 72 odbywać się będzie w poniedziałek i wtorek w godzinach od 16 do 18!! W ubiegłym roku kolejka kolekcjonerów żużlowych pamiątek ustawiła się już kilkanaście minut przed czasem :) Pamiętajcie, że cel jest szczytny i otwórzcie swoje portfele i serca bardzo szeroko kupując słodycze :) Sprawicie nimi chorym dzieciom niesamowitą radość!!   


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Fogo Unia Leszno
  4
  8
  46
 • 2.
  Eltrox Włókniarz Częstochowa
  3
  6
  60
 • 3.
  RM Solar Falubaz Zielona Góra
  4
  5
  -5
 • 4.
  Motor Lublin
  4
  4
  8
 • 5.
  Betard Sparta Wrocław
  4
  3
  -12
 • 6.
  MRGARDEN GKM Grudziądz
  4
  2
  -2
 • 7.
  PGG ROW Rybnik
  4
  2
  -69
 • 8.
  Moje Bermudy Stal Gorzów
  3
  0
  -26
OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA