K. S. ROW Rybnik

Bilety na prezentację będą w sprzedaży 24 i 25 lutego. W tym roku pomożemy małemu Antkowi

11 lutego 2020 0

Przygotowania do przedsezonowej prezentacji ekipy PGG ROW Rybnik idą już pełną parą. Kilka dni temu zdradziliśmy Wam, że prezentację zaplanowano na 14 marca w hali widowiskowo-sportowej w Rybniku-Boguszowicach.  Dziś odkrywamy kolejną kartę informując, że sprzedaż biletów na prezentację odbędzie się w terminie 24 i 25 luty.

- Całą pulę biletów którymi dysponujemy podzielimy na dwie równe części. Pierwszego dnia w sprzedaży będzie jedna część, drugiego - druga połowa - mówi Krzysztof Mrozek, prezes KS ROW Rybnik. W pierwszym dniu, czyli 24 lutego sprzedaż wejściówek rozpocznie się w biurze klubu (stadion miejski, ulica Gliwicka 72) o godzinie 8 i potrwa do godziny 14. Jeśli przeznaczona na ten dzień pula biletów wyczerpie się wcześniej, przed godziną 14, to oczywiści o braku wejściówek poinformujemy na naszej stronie www oraz w mediach społecznościowych. Drugiego dnia natomiast sprzedaż wejściówek na prezentację rozpocznie się o godzinie 14 i potrwa do 18. Co ważne wprowadzony został limit - jedna osoba może kupić maksymalnie 5 biletów. W porównaniu do roku ubiegłego nie zmieniła się cena wejściówek - będą one po 10 złotych.

Jak co roku prezentacja będzie imprezą charytatywną. Przed rokiem dzięki Waszej hojności zafundowaliśmy turnus rehabilitacyjne Pawłowi Rekowi. W tym roku wesprzemy małego Antka Szczyrbę, syna byłego żużlowca naszego klubu - pana Marka Szczyrby. Zysk z tegorocznej prezentacji KS ROW Rybnik przeznaczony zostanie na rehabilitację chłopca, który cierpi na niedosłuch obustronny. Przeprowadzimy też w trakcie imprezy zbiórkę ten cel. Antek potrzebuje naszej pomocy i nie mamy wątpliwości, że Zielono-Czarna rodzina jak zwykle okaże serce, szeroko otworzy swoje serca i portfele. Pomożemy Antkowi prawda?

Maluchowi można także pomóc przekazują na jego leczenie i rehabilitacje 1 procent swojego podatku. Jak to zrobić? Antoś jest podopiecznym fundacji Miej Serce. Wypisując więc roczne zeznanie podatkowe w odpowiedniej rubryce należy wpisać numer KRS 0000368135, a w rubryce "cel szczegółowy" wpisujemy Antoni Szczyrba NR 101652802. Szczegóły znajdziecie Państwo także na załączonym zdjęciu. 


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Fogo Unia Leszno
  4
  8
  46
 • 2.
  Eltrox Włókniarz Częstochowa
  3
  6
  60
 • 3.
  RM Solar Falubaz Zielona Góra
  4
  5
  -5
 • 4.
  Motor Lublin
  4
  4
  8
 • 5.
  Betard Sparta Wrocław
  4
  3
  -12
 • 6.
  MRGARDEN GKM Grudziądz
  4
  2
  -2
 • 7.
  PGG ROW Rybnik
  4
  2
  -69
 • 8.
  Moje Bermudy Stal Gorzów
  3
  0
  -26
OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA