K. S. ROW Rybnik
Fot. Arek Siwek

To jest piękne! Oddaliście tylko cztery bilety na prezentację! Antoś Szczyrba dziękuje!

6 maja 2020 0

Tylko cztery wejściówki zakupione na przedsezonową prezentację ekipy PGG ROW Rybnik wróciły we wtorek, 5 maja do klubu! Reszta naszych wspaniałych kibiców zdecydowała się wejściówki zatrzymać na pamiątkę, bo przecież ze względu na epidemię prezentacja nie odbyła się w zaplanowanym terminie ani też nie zostanie przeprowadzona przed pierwszym, tegorocznym spotkaniem ROW-u.

- Serdecznie dziękujemy naszych wspaniałym kibicom za taką decyzję. Zgodnie z moimi wcześniejszymi zapowiedziami zysk z biletów z prezentacji przekażemy na konto małego Antosia Szczyrby, synka byłego rybnickiego żużlowca z Rybnika - Marka Szczyrby - mówi Krzysztof Mrozek, prezes KS ROW Rybnik.

Doroczne, przedsezonowe prezentacje drużyny Rekinów zawsze miały charytatywny charakter. Wspieraliśmy już rybnicką pediatrię w WSS numer 3 w Rybniku, Pawła Reka, któremu nasi sympatycy zafundowali turnus rehabilitacji. Teraz pieniądze potrzebne są na rehabilitację malutkiego Antosia, który cierpi na niedosłuch obustronny. Z tego miejsca, wszystkim osobom które zdecydowały się nie zwracać biletu na prezentację mówimy jeszcze raz: bardzo dziękujemy! Jesteście wielcy!

Szczególe podziękowania należą się także jednemu z Was. Pan Szymon Woch już kilkanaście dni temu zadeklarował, że jeśli jakiekolwiet bilety na prezentację wrócą do klubu, on pokryje ich koszt i zrobi przelew na konto Antka Szczyrby.

- Podtrzymuję to co wczesniej powiedziałem. Przeleję na konto fundacji pieniądze za te zwrócone bilety i dołożę jeszcze coś od siebie. Uważam, że tak trzeba, bo czasy mamy trudne a pomagać wciąż warto - powiedział nam wczoraj pan Szymon.

Dziękujemy raz jeszcze!

 

 


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Fogo Unia Leszno
  0
  0
  0
 • 2.
  Betard Sparta Wrocław
  0
  0
  0
 • 3.
  Stelmet Falubaz Zielona Góra
  0
  0
  0
 • 4.
  Eltrox Włókniarz Częstochowa
  0
  0
  0
 • 5.
  MRGARDEN GKM Grudziądz
  0
  0
  0
 • 6.
  Speed Car Motor Lublin
  0
  0
  0
 • 7.
  truly.work Stal Gorzów
  0
  0
  0
 • 8.
  PGG ROW Rybnik
  0
  0
  0
OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA