K. S. ROW Rybnik

Rozpoczynamy sprzedaż biletów na czwartkowe spotkanie z Częstochową

27 lipca 2020 0

W związku ze złagodzeniem przepisów sanitarnych i faktem, że stadiony żużlowe w Polsce mogą zostać zapełnione publicznością w  50 procentach, klub KS ROW Rybnik rozpoczyna sprzedaż biletów na czwartkowe spotkanie pomiędzy ekipą PGG ROW Rybnik, a Eltrox Włókniarzem Częstochowa. - Tak jak do tej pory około 25 procent pojemności stadionu zajmują posiadacze karnetów. W tej kwestii nic się nie zmieniło. Drugą połowę i będzie to określona ilość biletów przekazujemy do sprzedaży otwartej - mówi Krzysztof Mrozek, prezes KS ROW Rybnik.

Sprzedaż tradycyjnie odbywać się będzie na dwa sposoby - w internecie poprzez stronę  zuzelrybnik.kupbilety.pl - oraz stacjonarnie w sklepiku klubowym mieszczącym się na koronie stadionu przy Gliwickiej 72. Sprzedaż w internecie rozpoczyna się w poniedziałek, 27 lipca o godzinie 17. Potrwa do czwartku, 30 lipca do godziny 12. W razie jakichkolwiek kłopotów z zalogowaniem się na stronie sprzedażowej lub z transakcją prosimy o kontakt mailowy z pracownikiem klubu pod adresem promocja@row.rybnik.com.pl.

Stacjonarnie natomiast bilety będzie można kupić od wtorku, 28 lipca. We wtorek i środę 29 lipca sprzedaż będzie prowadzona w sklepiku klubowym w godzinach od 11 do 18. W dniu meczu, czyli w czwartek sprzedaż stacjonarna będzie się odbywała od godziny 8 do 13, oczywiście także w sklepiku. Co ważne, do sprzedaży została przeznaczona konkretna ilość biletów, więc w razie gdyby sprzedały się szybciej, sprzedaż w kolejnych dniach zostanie odwołana. Co więcej, ze względu na możliwość wpuszczenia określonej liczby kibiców na stadion, wszyscy wchodzący na obiekt w tym także DZIECI w każdym wieku, oraz osoby niepełnosprawne, muszą posiadać ważny bilet wstępu. Dzieci oraz niepełnosprawni otrzymujący rentę mogą nabyć bilet ulgowy w cenie 30 zł.

Kibiców drużyny gości informujemy, że nie ma możliwości przyjęcia zorganizowanej grupy kibiców z Częstochowy. Jeśli kibice Włókniarza zakupią bilet przez internet, powinni zasiąść na trybunach pomiędzy publicznością rybnicką, jednak prosimy ich o nie zakładanie odzieży w barwach swojego klubu. Na stadionie, w dniu meczu zajmujemy co drugie krzesełko, zachowując zalecany dystans. Wyjątek stanowią osoby, które zamieszkują jedno gospodarstwo. Bardzo prosimy o przestrzeganie wciąż  aktualnych zasad sanitarnych - zachowujemy dystans podczas wchodzenia na stadion, w czasie wejścia aż do momentu zajęcia miejsca na stadionie nosimy maseczki, które są także obowiązkowe w czasie przemieszczanie się po stadionie. Zasady wynikające z przepisów sanitarnych przypomnimy jeszcze raz państwu w osobnym materiale.

Stacjonarna sprzedaż biletów:
wtorek, środa - godzina 11-18 sklepik klubowy (wejście od bramy głównej stadionu)
czwartek - godzina 8-13 sklepik klubowy (wejście do bramy głównej).

Ceny biletów:
Bilet ulgowy - 30 zł
Bilet normalny - 40 zł 


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Fogo Unia Leszno
  8
  16
  90
 • 2.
  RM Solar Falubaz Zielona Góra
  9
  14
  43
 • 3.
  Motor Lublin
  9
  11
  32
 • 4.
  Eltrox Włókniarz Częstochowa
  8
  11
  52
 • 5.
  Betard Sparta Wrocław
  8
  10
  30
 • 6.
  MRGARDEN GKM Grudziądz
  9
  8
  -28
 • 7.
  Moje Bermudy Stal Gorzów
  8
  4
  -48
 • 8.
  PGG ROW Rybnik
  9
  2
  -171
OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA