14 stycznia 2013
Chromik, Czerwiński i Mitko podpisali kontrakty z ŻKS ROW

Roman Chromik, Zbigniew Czerwiński i Michał Mitko podpisali kontrakty z ŻKS ROW Rybnik na sezon 2013. - Obiecaliśmy budowę drużyny, która będzie maksymalnie rybnicka. Tak w kwestii pochodzenia, jak i charakteru zawodników. To kolejne trzy kroki do celu - mówi Krzysztof Mrozek, prezes ŻKS ROW.

Wszyscy trzej zawodnicy związali się z klubem na rok. - Wierzę, że współpraca będzie przebiegać na tyle dobrze, że nie będziemy mieli wątpliwości w kwestii jej przedłużenia na kolejne sezony - mówił Michał Mitko. A Roman Chromik dodał: - Wiemy o co jedziemy w tym roku i jaki jest cel. To awans do pierwszej ligi.

W składzie rybnickiej drużyny zobaczymy też juniorów Mateusza Domańskiego i Kacpra Worynę. Są też Anglik Lewis Bridger, Australijczyk Sam Masters, Niemiec Christian Hefenbrock i Rosjanin Ilja Czałow. Na tych nazwiskach nie kończy się jednak budowa składu na rok 2013. - Rozmawiamy jeszcze z kilkoma zawodnikami. Nie wykluczamy jednego bądź dwóch kontraktów, ale o szczegółach nieco później - mówi Mrozek.

powrót do listy

Najbliższy mecz

1 czerwca 2024
INNPRO ROW Rybnik

VS

ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk

Partnerzy