14 lipca 2021
Niezłe występy Młodych Rekinów w Ostrowie Wielkopolskim

Wtorek i środę spędzili nasi najmłodsi zawodnicy w Ostrowie Wielkopolskim. Rozgrywano tam kolejne rundy Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Drugie i trzecie miejsce naszej ekipy startującej w trzyosobowym składzie można uznać za niezły wynik. Odpowiedzialność za niego wzięli głównie Mateusz Tudzież i Paweł Trześniewski, ale Błażej Wypior także dokładał ważne punkty.

Dodajmy, że dwukrotnie wygrywali reprezentanci Motoru Lublin mający w składzie Mateusza Cierniaka i Wiktora Lamparta. 

 

Wtorek

I Motor Lublin - 33 pkt.
5. Wiktor Lampart - 15 (3,3,3,3,3)
6. Mateusz Cierniak - 14 (3,3,3,3,2)
7. Jan Rachubik - 3 (1,0,0,1,1)
8. Maksymilian Śledź - 1 (1,0,0,0,0)

II Famur ROW Rybnik - 30 pkt.
9. Mateusz Tudzież - 14 (3,2,3,2,3,1)
10. Kacper Tkocz - ns
11. Błażej Wypior - 5 (1,0,1,0,3,0)
12. Paweł Trześniewski - 11 (2,1,3,1,2,2)

III-IV Francepol Falubaz Zielona Góra - 28 pkt.
13. Jakub Osyczka - 5 (0,2,2,0,1)
14. Mateusz Dul - 9 (1,2,1,2,3)
15. Nile Tufft - 8 (2,1,0,2,3)
16. Fabian Ragus - 6 (2,1,2,1,0)

II-IV Arged Malesa Ostrów - 28 pkt.
1. Sebastian Szostak - 12 (3,3,3,2,1,0)
2. Jakub Poczta - 0 (u/-,-,-,-,-)
3. Kacper Grzelak - 12 (2,2,2,3,2,1)
4. Jakub Krawczyk - 4 (0,0,1,1,w,2)

 

Bieg po biegu:
1. (68,19) Lampart, Trześniewski, Dul, Krawczyk - (0:3:2:1)
2. (70,06) Cierniak, Grzelak, Wypior, Osyczka - (2:6:3:1)
3. (69,75) Tudzież, Tufft, Śledź, Poczta (u/-) - (2:7:6:3)
4. (68,66) Szostak, Ragus, Rachubik, Wypior - (5:8:6:5)
5. (69,50) Cierniak, Tudzież, Ragus, Krawczyk - (5:11:8:6)
6. (68,78) Lampart, Grzelak, Tufft - (7:14:8:7)
7. (69,19) Szostak, Osyczka, Trześniewski, Rachubik - (10:14:9:9)
8. (69,78) Szostak, Dul, Wypior, Śledź - (13:14:10:11)
9. (68,88) Trześniewski, Osyczka, Krawczyk, Śledź - (14:14:13:13)
10. (68,66) Tudzież, Grzelak, Dul, Rachubik - (16:14:16:14)
11. (68,38) Lampart, Ragus, Krawczyk, Wypior - (17:17:16:16)
12. (69,31) Cierniak, Szostak, Trześniewski, Tufft - (19:20:17:16)
13. (68,31) Grzelak, Trześniewski, Ragus, Śledź - (22:20:19:17)
14. (70,09) Wypior, Tufft, Rachubik, Krawczyk (w/u) - (22:21:22:19)
15. (68,19) Cierniak, Dul - (22:24:22:21)
16. (68,34) Lampart, Tudzież, Szostak, Osyczka - (23:27:24:21)
17. (68,06) Tudzież, Grzelak, Osyczka, Śledź - (25:27:27:22)
18. (69,00) Tufft, Krawczyk, Rachubik, Wypior - (27:28:27:25)
19. (67,78) Lampart, Trześniewski, Grzelak, Ragus - (28:31:29:25)
20. (68,72) Dul, Cierniak, Tudzież, Szostak - (28:33:30:28)

 

Środa

I. Motor Lublin - 36 pkt.
9. Wiktor Lampart - 15 (3,3,3,3,3)
10. Mateusz Cierniak - 15 (3,3,3,3,3)
11. Jan Rachubik - 4 (1,1,0,1,1)
12. Maksymilian Śledź - 2 (0,0,0,1,1)

II. Francepol Falubaz Zielona Góra - 32 pkt.
5. Mateusz Dul - 9 (3,2,2,0,2)
6. Fabian Ragus - 8 (2,0,1,2,3)
7. Nile Tufft - 8 (2,3,1,2,d)
8. Jakub Osyczka - 7 (2,3,0,2,0)

III. Famur ROW Rybnik - 27 pkt.
13. Paweł Trześniewski - 11 (3,2,1,2,2,1)
14. Błażej Wypior - 5 (1,1,0,2,1,0)
15. Kacper Tkocz - zastępstwo zawodnika
16. Mateusz Tudzież - 11 (1,1,3,3,2,1)

IV. Arged Malesa Ostrów - 25 pkt.
1. Jakub Krawczyk - 8 (0,2,3,1,2)
2. Kacper Grzelak - 6 (1,1,1,0,3)
3. Jakub Poczta - 0 (d,ns,ns,ns,ns)
4. Sebastian Szostak - 11 (2,2,2,3,2)

 

Bieg po biegu:
1. (68,72) Dul, Szostak, Wypior, Śledź - (2:3:0:1)
2. (68,50) Trześniewski, Ragus, Rachubik, Poczta (d/start) - (2:5:1:4)
3. (67,72) Lampart, Osyczka, Grzelak - (3:7:4:4)
4. (68,78) Cierniak, Tufft, Tudzież, Krawczyk - (3:9:7:5)
5. (67,34) Lampart, Szostak, Tudzież, Ragus - (5:9:10:6)
6. (68,34) Cierniak, Dul, Wypior - (5:11:13:7)
7. (69,47) Tufft, Trześniewski, Grzelak, Śledź - (6:14:13:9)
8. (68,56) Osyczka, Krawczyk, Rachubik, Wypior - (8:17:14:9)
9. (67,44) Cierniak, Szostak, Trześniewski, Osyczka - (10:17:17:10)
10. (67,44) Lampart, Wypior, Tufft - (10:18:20:12)
11. (68,22) Tudzież, Dul, Grzelak, Rachubik - (11:20:20:15)
12. (68,47) Krawczyk, Trześniewski, Ragus, Śledź - (14:21:20:17)
13. (67,94) Tudzież, Osyczka, Śledź - (14:23:21:20)
14. (67,50) Szostak, Tufft, Rachubik - (17:25:22:20)
15. (66,97) Cierniak, Ragus, Wypior, Grzelak - (17:27:25:21)
16. (66,63) Lampart, Trześniewski, Krawczyk, Dul - (18:27:28:23)
17. (67,47) Ragus, Tudzież, Śledź - (18:30:29:25)
18. (68,22) Grzelak, Dul, Rachubik, Wypior - (21:32:30:25)
19. (67,34) Cierniak, Krawczyk, Tudzież, Osyczka - (23:32:33:26)
20. (67,78) Lampart, Szostak, Trześniewski, Tufft (d4) - (25:32:36:27)

powrót do listy

Najbliższy mecz

31 lipca 2021 , godz. 16:00
ROW Rybnik

VS

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Partnerzy ligi