7 czerwca 2021
Przedsprzedaż biletów przed meczem z Unią Tarnów już od wtorku

Od jutra (wtorek 8 czerwca) startuje przedsprzedaż wejściówek na piątkowy mecz z Unią Tarnów (godz. 16.30). Do czwartku włącznie przedsprzedaż będziemy prowadzili w sklepiku klubowym na koronie stadionu przy G72 - wjazd od strony ul. Żużlowej w godzinach od 15 do 18.. Pamiętajcie, że wciąż możemy wpuścić na stadion zaledwie 25% kibiców, a pierwszeństwo mają posiadacze karnetów. Tak więc warto pospieszyć się z zakupami. I powtarzamy jeszcze raz, bo to pytanie pada bardzo często - ze względu na ograniczenie ilości kibiców bilet MUSI posiadać KAŻDA osoba, która wchodzi na stadion. Także dzieci.

 

Internetowa sprzedaż biletów na stronie row.rybnik.com.pl ruszy jutro. Pamiętajcie, że pula wejściówek przeznaczonych do sprzedaży w internecie jest ograniczona i jest to również związane z obostrzeniami COVID-owymi. 

 

Podobnie jak ostatnim razem do kupienia będą też programy - będziemy je sprzedawać na specjalnym stoisku, które stanie w okolicach stadionu przed rozpoczęciem spotkania z Tarnowem. O ile będą dostępne jeszcze bilety, także kupicie je w dniu zawodów w tym miejscu. Stoisko będzie czynne od godz. 9 do 16.30.

powrót do listy

Najbliższy mecz

20 czerwca 2021 , godz. 14:00
Unia Tarnów ŻSSA

VS

ROW Rybnik

Partnerzy ligi