8 października 2021
Ważne informacje przed zawodami Polska - Reszta Świata

Poniżej umieszczamy kilka ważnych informacji dla kibiców, którzy już zakupili lub dopiero planują zakupić bilet na zawody Polska – Reszta Świata, które odbędą się jutro.

 

Bilety tradycyjne

Od godziny 10 czynne będzie jedno stanowisko kasowe przy parku maszyn. Pozostałe kilka kas otwieramy o godzinie 13.

W tej właśnie kasie będziecie mieli możliwość zapłaty za bilety i programy kartą płatniczą. Niestety w pozostałych kasach będzie możliwość płatności tylko i wyłącznie gotówką.

Dzieci do 10 roku życia wchodzą na amfiteatr za darmo i w przypadku, kiedy ich rodzice posiadają bilety tradycyjne, nie potrzebują one dodatkowego biletu.

 

Bilety internetowe

Możliwość zakupu biletów przez Internet będzie tylko do godziny 11.

Jeśli do kogoś z Was zakupiony bilet nie dotarł na skrzynkę mailową prosimy o skierowanie się do kasy reklamacyjnej, która mieści się przy trybunie krytej (czynna od godziny 13). Tam kasjerka będzie miała możliwość wydrukowania Waszego biletu. W kasie tej będą też sprzedawane bilety tradycyjne, jednak posiadacze biletów internetowych mają w tej kasie pierwszeństwo. Pozostałych kibiców prosimy o wyrozumiałość.

Pamiętaj, że jeśli posiadasz bilet zakupiony przez Internet, a wybierasz się na zawody z dzieckiem do 10 roku życia, to musisz zakupić dla niego również w Internecie bilet dziecięcy (cena 1 zł). Z czego to wynika? Dziecko musi wejść tą samą bramką co jego opiekun, a bramka przez którą wchodzisz otwiera się tylko po odczytaniu przez specjalny czytnik kodu kreskowego. Zatem dziecko tak jak i Ty musi posiadać bilet z kodem kreskowym.

Bilet zakupiony w Internecie najlepiej wydrukować. Nie musi to być wydruk kolorowy, jednak musi być czytelny i w formacie A4. Jeśli Twój kod nie zostanie poprawnie odczytamy spróbuj odczytać go bezpośrednio ze swojego smartfona. Czytniki są przystosowane do odczytywania ze smartfonów, jednak możliwość odczytania jest uzależniona od stanu Twojego wyświetlacza. Jeśli nie uda się oczytać kodu z ekranu telefonu, skieruj się do kasy reklamacyjnej (przy trybunie krytej), tam kasjerka wydrukuje zakupiony przez Ciebie bilet.

 

Wejścia

Pamiętaj, że na stadionie MOSiR w Rybniku są osobne wejścia dla osób posiadających bilety internetowe i osobne dla posiadaczy biletów tradycyjnych.

Trybuna kryta:

wejście od strony Gliwic – bilety internetowe

Wejście od centrum Rybnika – bilety tradycyjne

Amfiteatr:

Wejście boczne od ul. Gliwickiej – bilety tradycyjne

Wejście 1 brama główna – bilety internetowe

Wejście 2 brama główna – bilety internetowe

Wejście 3 brama główna – bilety internetowe

Wejście 4 brama główna – bilety tradycyjne

Wejście 5 brama główna – bilety tradycyjne

Wejście 6 brama główna – bilety tradycyjne

Wejście 7 brama główna – bilety tradycyjne

Wejście 8 brama główna – wejście tradycyjne i dla niepełnosprawnych

 

Kontrola podczas wejścia

Osoby posiadające bilety ulgowe oraz dzieci w wieku szkolnym prosimy o zabranie ze sobą dokumentu ze zdjęciem upoważniającego do ulgi lub darmowego wejścia. W przypadku bardzo małych dzieci taki dokument oczywiście nie będzie konieczny.

Na czas pandemii nie udostępniamy depozytów, nie zabierajcie więc ze sobą większego bagażu ani plecaków, ponieważ nie zostaniecie wpuszczeni na stadion. Zakaz udostępniania depozytów wynika z regulaminu sanitarnego eWinner 1. Ligi Żużlowej, do którego zapisów musimy się stosować.

Pamiętajcie również o zakazie wnoszenia napojów. Wyjątkiem będą opakowania kartonowe o maksymalnej pojemności 0,2 l przeznaczone dla małych dzieci wchodzących na stadion.

 

Parkingi

Parkingi MOSiR Rybnik znajdują się przy kąpielisku Ruda oraz na terenach zielonych w okolicy Ronda Europejskiego (oznakowane jako miejsca rezerwowe Ruda).

powrót do listy

Partnerzy ligi