Klub Sportowy ROW Rybnik SA poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. pozyskiwania sponsorów

Twoje obowiązki

• aktywne poszukiwanie sponsorów dla klubu sportowego;
  • analiza rynku: trendów, konkurencji, możliwości pozyskiwania sponsorów;
  • pośredniczenie w kontakcie między klubem a potencjalnymi sponsorami;
  • wsparcie administracyjne: pomoc w przygotowaniu umów i dokumentów;
  • inicjowanie kontaktu pomiędzy klubem i sponsorem;
  • podtrzymywanie silnych, długotrwałych relacji ze sponsorem;
  • opracowanie skutecznej strategii pozyskiwania sponsorów, która będzie dostosowana do potrzeb klubu sportowego;
  • regularne raportowanie zarządowi klubu sportowego o postępach w pozyskiwaniu sponsorów.

Nasze wymagania

• doświadczenie w pozyskiwaniu sponsorów;
  • doświadczenie i znajomość branży sportowej;
  • znajomość i zrozumienie narzędzi marketingu i sponsoringu sportowego;
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy;
  • umiejętność pracy w zespole, otwartość i komunikatywność;
  • kreatywność w wymyślaniu innowacyjnych sposobów na pozyskanie sponsorów.

• wysokie wynagrodzenie zależne od sukcesu (prowizja);
  • praca zdalna w elastycznych godzinach pracy;
  • możliwość uczestnictwa w wydarzeniach sportowych i marketingowych z udziałem drużyny;
  • możliwość pracy w profesjonalnym klubie sportowym;
  • możliwość współtworzenia marki ROW Rybnik.

Jeżeli któraś z naszych ofert jest dla Państwa interesująca, prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres e-mail: promocja@row.rybnik.com.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać: NABÓR. Na aplikacje czekamy do wtorku 19 grudnia 2023 roku do godziny 12.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).