Klub Sportowy ROW Rybnik SA poszukuje kandydatów na stanowiska:

Pracownik biurowy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe,
  • wysokie kompetencje organizacyjne, dokładność, terminowość, odpowiedzialność,
  • kreatywność, chęć nauki i podejmowania wyzwań,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość środowiska MS Office, Facebook, Twitter i Instagram,
  • mile widziana znajomość podstawowych programów do obróbki foto i video,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym.

Zadania:

  • obsługa klienta,
  • pomoc w bieżącej pracy biura,
  • nadzór nad poprawnym obiegiem dokumentów i informacji,
  • przygotowywanie pism, projektów dokumentów i analiz na potrzeby zarządu,
  • organizacja zawodów żużlowych, koordynacja sprzedaży biletów i gadżetów,
  • współpraca z Polskim Związkiem Motorowym oraz klubami żużlowymi,
  • zaopatrzenie sklepu z klubowymi gadżetami,
  • współprowadzenie mediów klubowych,
  • współpraca przy realizowaniu projektów marketingowych.

Oferujemy:

  • umowa o pracę na czas stały (po okresie próbnym),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • interesującą i różnorodną pracę, pozwalającą na rozwój w ramach różnych działów,
  • wsparcie we wprowadzaniu w nowe obowiązki,
  • wpływ na działania bardzo rozpoznawalnego klubu sportowego.

Specjalista ds. pozyskiwania sponsorów

Twoje obowiązki

  • aktywne poszukiwanie sponsorów dla klubu sportowego;
  • analiza rynku: trendów, konkurencji, możliwości pozyskiwania sponsorów;
  • pośredniczenie w kontakcie między klubem a potencjalnymi sponsorami;
  • wsparcie administracyjne: pomoc w przygotowaniu umów i dokumentów;
  • inicjowanie kontaktu pomiędzy klubem i sponsorem;
  • podtrzymywanie silnych, długotrwałych relacji ze sponsorem;
  • opracowanie skutecznej strategii pozyskiwania sponsorów, która będzie dostosowana do potrzeb klubu sportowego;
  • regularne raportowanie zarządowi klubu sportowego o postępach w pozyskiwaniu sponsorów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pozyskiwaniu sponsorów;
  • doświadczenie i znajomość branży sportowej;
  • znajomość i zrozumienie narzędzi marketingu i sponsoringu sportowego;
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy;
  • umiejętność pracy w zespole, otwartość i komunikatywność;
  • kreatywność w wymyślaniu innowacyjnych sposobów na pozyskanie sponsorów.

Oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie zależne od sukcesu (prowizja);
  • praca zdalna w elastycznych godzinach pracy;
  • możliwość uczestnictwa w wydarzeniach sportowych i marketingowych z udziałem drużyny;
  • możliwość pracy w profesjonalnym klubie sportowym;
  • możliwość współtworzenia marki ROW Rybnik.

Jeżeli któraś z naszych ofert jest dla Państwa interesująca, prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres e-mail: promocja@row.rybnik.com.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać: NABÓR. Na aplikacje czekamy do wtorku 19 grudnia 2023 roku do godziny 12.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).