3 marca 2024
Czekamy na start naszego zawodnika na Wyspach

18 marca w Manchesterze odbędzie się Memoriał Petera Cravena. W obsadzie jest dwóch zawodników INNPRO ROW-u Rybnik. Jako pierwszy trafił na nią Brady Kurtz, a w ostatnich dniach organizatorzy dołączyli Noricka Blödorna. Na Wyspach Niemiec jeździ dla Belle Vue Acces, więc jego obecność nie powinna dziwić.

 

Dołączenie Blödorna do stawki uczestników Memoriału Petera Cravena, to świetna wiadomość dla nas i naszego zawodnika. 18 marca stanie on pod taśmą z wieloma znakomitymi żużlowcami. Taki sprawdzian przed startem ligi zdecydowanie mu się przyda i na pewno wyjdzie mu na dobre. Bo jeśli uczyć się żużla, to właśnie od tych najlepszych.

 

18 marca w Manchesterze pojadą Jason Doyle, Robert Lambert, Dan Bewley, Jaimon Lidsey, Fredrik Lindgren, Max Fricke, Luke Becker i oczywiście Brady Kurtz. Stawka jest zatem wyborna, ale Mark Lemon, menadżer Belle Vue, uważa, że Blödorn odnajdzie się na torze. – Jeszcze nie zobaczyliśmy jego pełnego potencjału w Memoriale Cravena – mówi Lemon na oficjalnej stronie angielskiego klubu nawiązując do ubiegłorocznego startu, gdzie Niemiec zdobył 5 punktów i wygrał jeden bieg.

 

- Miał trochę trudną końcówkę poprzedniego sezonu, ale przez zimę bardzo ciężko pracował i na pewno wrócił do formy. I jest gotowy, aby pokazać nam, na co go stać – dodaje Lemon.

powrót do listy

Najbliższy mecz

1 czerwca 2024
INNPRO ROW Rybnik

VS

ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk

Partnerzy