11 marca 2024
Dwa treningi już za nami. Nowe gwiazdy pojawiły się przy G72

W piątek na stadionie przy G72 trenowali wszyscy zawodnicy INNPRO ROW-u Rybnik z wyjątkiem Maksyma Borowiaka. Ten został przedstawiony dopiero na sobotniej prezentacji drużyny. W niedzielę wychowanek FOGO Unii Leszno też jednak nie pojawił się na rybnickim torze.

 

- W niedzielę nie trenowali już także Rohan Tungate i Brady Kurtz, bo obaj pojechali na prezentację swoich angielskich klubów. Norick Bloedorn był, ale też spieszył się na Wyspy – relacjonuje trener ROW-u Antoni Skupień.

 

Te pierwsze jazdy po zimowej przerwie wypadły udanie. – Udało się bardzo dobrze przygotować tor. W piątek każdy wyjechał po pięć razy. To były kółka typowo na rozjeżdżenie, na poczucie sprzętu po tak długiej przerwie – tłumaczy szkoleniowiec.

 

Dzisiaj, czyli w poniedziałek 11 marca, zaplanowany jest kolejny trening dla juniorów. Na czwartek lub piątek zaplanowane są kolejne zajęcia z udziałem seniorów. – Umówiłem się z Grzegorzem Walaskiem i Jakubem Jamrogiem tak, że jak będzie możliwość jazdy, to zadzwonię i oni się pojawią. Na Borowiaka też oczywiście czekamy.

 

Gwoli wyjaśnienia dodajmy, że na torze w Rybniku nie jeździł jeszcze Patrick Hansen. Po treningu w Niemczech jeszcze czuje on dyskomfort. Dopiero po wyciągnięciu śrub z nogi ma ponownie spróbować wsiąść na motocykl.

powrót do listy

Najbliższy mecz

1 czerwca 2024
INNPRO ROW Rybnik

VS

ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk

Partnerzy