1 marca 2021
Dziś zaryczą silniki! Rekiny wyjeżdżają na tor

Na ten moment czekaliśmy od dawna. We wtorek w Rybniku znów usłyszeć będzie można ryk silników żużlowych motocykli! Po raz pierwszy po zimowej przerwie ekipa ROW-u Rybnik wyjeżdża na tor. Trening zaplanowano na godzinę 15. 

We wtorkowe popołudnie pierwsze kółka pokręci między innymi Siergiej Łogaczew, który już kilka dni temu zawitał do Rybnika. - Bardzo się cieszę, jestem gotowy do jazdy. Zimą wprawdzie udało mi się wyjechać na motocyklu żużlowym na lód, ale nie był to zbyt udany eksperyment - mówi sympatyczny Rosjanin. W poniedziałek z Gniezna dojechał Kacper Gomólski. Czekamy jeszcze na przyjazd Wiktora Trofimowa oraz Rune Holty i Michaela Jepsena Jensena. 

Gotowy do jazdy są oczywiście także nasi juniorzy - Przemek Giera, Mateusz Tudzież, Paweł Trześniewski. 

Trening jest możliwy, bo w ostatnich dniach na torze trwały bardzo intensywne prace. Jeszcze w lutym udało się ściągnąć cały śnieg zalegający na owalu przy Gliwickiej 72. Potem było bronowanie, suszenie. Nad całością prac czuwał trener Marek Cieślak. 

Niestety, pierwszego treningu nie zobaczą kibice. Ze względu na pandemię stadiony w całym kraju w dalszym ciągu są zamknięte. 

powrót do listy

Najbliższy mecz

25 kwietnia 2021 , godz. 14:00
Orzeł Łódź

VS

ROW Rybnik

Partnerzy ligi