23 lutego 2024
Koniecznie zarezerwujcie sobie wolne w ten dzień

9 marca o 17.00 w hali widowisko-sportowej w Rybniku-Boguszowicach rozpocznie się prezentacja drużyny INNPRO ROW-u Rybnik oraz zawodników MKMŻ Rybki Rybnik. Będzie okazja do spotkania wszystkich zawodników, zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć, zebrania autografów i zakupienia gadżetów.

 

W ten dzień koniecznie zarezerwujcie sobie wolne. Rohan Tungate, Brady Kurtz, Jakub Jamróg, Grzegorz Walasek, Norick Bloedorn, Kacper Tkocz, Paweł Trześniewski i Kamil Winkler, choć nie tylko oni, będą do waszej dyspozycji.

 

Gdy pytamy prezesa klubu Krzysztofa Mrozka, czy szykują się jeszcze jakieś atrakcje oprócz tych, o których już wiemy, to tylko tajemniczo się uśmiecha. Niczego więc nie można wykluczyć. A co to będzie? To już przekonamy się przychodząc do hali w Boguszowicach.

 

Będzie głośno, będzie gorąco, będzie się działo. Mamy oczywiście nadzieję, że wasza obecność i energia, którą zarazicie zawodników, poniesie zespół do świetnej jazdy w sezonie 2024. Skoro rok temu, choć nie widziano nas w gronie faworytów, wjechaliśmy do finału, to dlaczego teraz nie mielibyśmy tego powtórzyć? Ale na razie zapraszamy na prezentację, gdzie będziecie mogli zobaczyć swoich ulubieńców w innym anturażu niż zwykle.

powrót do listy

Partnerzy