25 marca 2024
Znamy nowy termin sparingu

Niestety w niedzielne popołudnie nie udało nam się rozegrać pierwszego sparingu zaplanowanego na ten sezon. Liczymy, że pogoda będzie dla nas łaskawsza we wtorek, ponieważ w tym dniu zmierzymy się z drużyną TAURON Włókniarza Częstochowa na ich torze. Start spotkania o godzinie 15:00.

 

 

Termin zaległego spotkania na torze w Rybniku nie był prosty do ustalenia ze względu na dostępność zawodników. Obu drużynom, jednak bardzo zależy, aby odjechać te zawody. Postanowiono zatem pójść za ciosem i rozegrać go już w najbliższą środę (27.03.2024 r.). Start pierwszego wyścigu zaplanowano na 18:00.

 

 

Ze względu na to, że zabezpieczająca nas firma ochroniarska nie jest w stanie w tak krótkim czasie zebrać wystarczającej liczby funkcjonariuszy ochrony jesteśmy zmuszeni do ograniczenia ilości osób na widowni do 999.

 

 

Kibiców prosimy o wyrozumiałość. Rozumiemy, że jesteście głodni żużla, jednak najważniejsze jest to, żeby zawodnicy mogli trenować, a rywalizacja w formie sparingu jest dla nich najlepszym przygotowaniem przed zbliżającym się sezonem.

 

 

Bilety będą dostępne w kasach od godziny 17:00.

Cena biletów - 20 zł

Posiadacze karnetów wchodzą na sparing za darmo, jednak miejsca nie są dla nich zarezerwowane. Na stadion zostanie wpuszczone pierwsze 999 osób (posiadacze karnetów i biletów).

Otwarcie wejść na stadion - 17:00

powrót do listy

Najbliższy mecz

1 czerwca 2024
INNPRO ROW Rybnik

VS

ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk

Partnerzy